poster

Murder by Television

Mysteriózní / Thriller

USA, 1935, 60 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • liborek_
    *

    Profesor Houghland, vynálezce revolučního systému přenosu televizního signálu, je zavražděn v průběhu prvního testovacího vysílání - přímo před zraky zděšených diváků. Dům, ve kterém je testovací přenos prováděn, je plný lidí od fochu, kteří by rádi získali Houghlandovo technické tajemství, jež před nimi zůstává kvuli vynálezcově tvrdohlavosti skryto. Všichni přítomní jsou podezřelí, každý by měl nějaký motiv... Murder by Television je typický béčkový film své doby - křečovité hraní, primitivní zápletka, ze všeho je cítit pach levnosti.. Smícháme-li všechno dohromady a navrch přidáme jako třešínku přítomnost Bély Lugosiho, pak je o zábavu postaráno - dnes už nic jiného tento film nemá šanci nabídnout.(14.11.2008)

  • liquido26
    *

    Ukecaná nezajímavá a nudná detektivka, kterou od odpadu dělí pouze přítomnost Bely Lugosiho. Naštěstí to mělo jen 53 minut. O pět minut víc a asi by u mě nastalo Murder by Movie :-)(2.3.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace