poster

San shi liu mi xing quan

 • Hong Kong

  三十六迷形拳

 • anglický

  The 36 Crazy Fists

 • USA

  Jackie Chan's Bloodpact

 • USA

  Jackie and the 36 Crazy Fists

 • Austrálie

  36 Crazy Fists

 • Velká Británie

  Secrets of the Young Master

Akční / Drama / Komedie

Hong Kong, 1977, 90 min

 • Grimaldi
  odpad!

  Nulová bojová schopnost,nula humoru,talentu,snahy. Hlavně se dementně usmívát,zpropagovat to Jackiem,který tu nemá ani cameo a nějak to dopadne. Snad už nikdy více.(19.9.2017)

 • Rominator
  ***

  Jackieho Chana je v tomto snímku možné vidět pouze na začátku předcvičujícího bojové sestavy a ještě nejde ani o záběry přímo ze samotného filmu, protože se podílel pouze jako koordinátor akčních scén, ale producentům to nezabránilo v tom z něj udělat v titulcích a na plakátech hlavní hvězdu filmu.(21.11.2011)

 • krvavamera
  ***

  Tak předně: navzdory různým alternativním titulům (Jackie Chan's 36 Crazy Fists, Jackie and the 36 Crazy Fists, Bloodpact, Blood Pact, Jackie Chan's Bloodpact, Mater and the Boxer) Jackie Chan v tomhle filmu nehraje - tolik k obličeji na plakátech. Jackie dělal choreografii akčních scén a má tu malé cameo - je jedním z přihlížejících chlápků při soubojích (modrý úbor, v pozadí, vlasy ve větru, celkem se tu objeví asi na dvě vteřiny - na vteřinu v 47 minutě a na další vteřinu asi za půl hodiny později). V některých verzích se taky údajně objevuje během závěrečných titulků, jak předvádí zamýšlenou choreografii.Já měla verzi s britským dabingem, díky které jsem si tenhle bonus neužila. Na druhou stranu tu měl čínský hrdina skvělý přízvuk a hlásek skoro jako Mick Jagger, takže si nemám nárok stěžovat; nadabované hlasy dodaly snímku naprosto nové rozměry. Jinak jde o klasickou zápletku o chlapci, kterému zabili otce, on se chce pomstít, a tak se učí kung-fu. U opilého mistra a jeho žáka, který má mimiku a gesta jako čínský Luke Skywalker (Mark Hamill), což je další bonus tohohle filmu. Pak všechny sejme a je klid. Vtipné je, že se po poražení zláče vždy objeví další a další, který chce pomstít smrt toho předchozího... Záměrně komediální či vtipné scény se ovšem omezují na skutečně absolutně nevtipné zrychlování (odtud to "Crazy" v názvu) nebo třesoucí se poprsí přes celý záběr, které je ještě tak nejvtipnější. Choreografie scén ale není marná, zejména v pozdějších soubojích. Střih jako vždy u tohoto tipu filmů naprosto mňamózní.(17.7.2011)

 • JohnSmith
  **

  Ne ne ne, opravdu tu Chan nehraje. Otázka je, jestli je to škoda. Film není nic moc a zda by ho Chan dokázal povznést se už nedovíme. Nicméně šlo o evidentní lákadlo na diváky.(24.4.2015)

 • - Keď majster učí Wong Taia, ako sa ubrániť pred reťazami, zhromaždí svojich sluhov a nariadi im atakovať ho nimi. Na konci lekcie opäť zavolá sluhov, ale objavia sa ozbrojené stráže, ktoré tam predtým vôbec neboli. (Peter-1307)

 • - Na začiatku Wong Tai hovorí, že je potrebných aspoň 5 dní na cestu do chrámu a 5 dní na cestu späť. V priebehu filmu, po jednom zo súbojov, však je pre neho možné prejsť tam a späť za menej ako 3 dni. (Peter-1307)

 • - Jackie Chan sa objavil len na začiatku filmu, pôsobil však ako koordinátor akčných scén. (Peter-1307)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace