Mise pomsty

Agent Red

Misia pomsty

Akční

Kanada / USA, 2000, 90 min

[6/10] Akurátne dlhý akčný film aby nezačal nudiť ale zase sa musím zamyslieť po tých 90 minútach čo som vlastne videl. Určite nič prevratné, Dolph má aj lepšie filmy ale aj tento ma dosť bavil. Zaujímavá tematika ktorá ma oslovila hned´ od začiatku a dobré tempo. Nuda ani náhádou. Jasné tri hviezdy, je to dobrý film.(25.9.2012)

• Rakosnicek77

Tohle přece né... Už jsem se v jiném hodnocení vyjádřil k padlé Lungrenově hvězdě, tady už jen přetrvává jeho filmová agónie, než mu snad konečně dojde, že vnoučata jsou taky fajn zábava a odejde ze scény, sice už se značně pokleslou hlavou, ale po svých! Ještě je šance, že díky jeho porevoluční produkci koukatelných akčňáků, na tohleto snažení snad zapomenu! Néchápu proč si točením takového bláta, nezvedá svojí filmovou tvorbu třeba Mosambik, nebo jiná Africká země, protože tohle vytvořit je otázka týdne, jedné větší stodoly, party neorganizovaných komparzistů a dvou ručních kamer! Ale i tam mají asi rozum, protože tenhle výtvor, je urážka i pro tu papírovou krabičku, do které se to DVD dává. Při projekci v kině, by totiž to samovolně spadlo!(2.12.2014)

• SeBig

Začátek nulová atmosféra pak ejhle scéna vystřižená ze Storm catchera... WTF IS GOING ON? Z teroristů nejde strach, vezou sebou nákej smrad do ponorky ve které je Lundgren (bejvalej snoubenec) všechny zbije a zastřelí. Nejlepší byla pulhodinová přestrelka na jednom místě za sloupem a to si to ješte stačily vystřídat jak kolík na štafetě.(1.4.2016)

• JohnSmith

Víte co je to rudý agent? To zní jak ze špatnýho akčního filmu. To jsou slova Dolpha Lundgrena na začátku filmu a jsou přesná a výstižná. Téma jak okopírované z Přepadení v Pacifiku a k tomu ještě špatně natočené. Poslední hřebík do rakve byly z jiných filmů použité scény (Lovec bouřek, Rudý úsvit).(4.7.2010)

• Haymar

Lundgren natočil parodii sám na sebe - a to se cení! Sice jsem to původně viděl na jasný odpad, ale takhle s odstupem to vlastně byla celkem sranda. Jedna hláška za všechny - Generál: "Už jste někdy slyšel o viru zvaném Agent Red?" (viz film v originálu)... Lundgren: "Agent Red? To zní jako název špatnýho akčního filmu!"(5.3.2009)

• - Ve filmu je použita scéna z jiného filmu s Dolphem Lundgrenem Lovec bouřek (1999). Konkrétně jde o scénu přepadení letecké základny. Je tam dokonce i vidět na uniformě jméno Holoway (jméno hlavního hrdiny filmu Lovec bouřek, kterého ztvárnil Dolph Lungren). (SeBig)

• - Letadlová loď USS Thomas Jefferson zmiňovaná ve filmu je ve skutečnosti USS Nimitz (CVN-68). (Cheeker)

• - Název pro předprodej byl Captured a měl původně jiný děj. (Cheeker)