poster

Pětiboj

 • USA

  Pentathlon

Akční / Drama

USA, 1994, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • drankeryth
  ***

  Podla mna tu tento film az moc podhodnotili, ze je to slaby film. Film mal dobry priebeh deja a nevyznelo to trapnym dojmom, ze vas to nebude bavit sledovat. Obcas som aj postrehol dobru atmosferu, hlavne ked Erik bezal prec ku autobusu, aby sa mohol nenapadne vteperit do Ameriky. Takych scen je tam poviacej, co len film ozivilo a nebolo to nikde preplacane a prehnane.(18.7.2012)

 • AdamesWWE
  ***

  [5.5/10] Dalo sa to pozrieť, nieje to žiadna sláva, ale nenudilo ma to a občas to má aj dobrú atmosféru. Lundgren nesklamal, aj ked´ sa nemá v čom predviesť, zvyšok hercov oničom. Akcia takmer žiadna, ale očas bitka alebo súboj na meče poteší.Tento film by potreboval veľa vecí vylepšiť(hlavne príbeh) aby som mohol dať vyššie hodnotenie, ale na jedno pozretie je to ideálny film a je to príjemná zmena vidieť Dolpha v neakčnom filme.(2.3.2013)

 • otík
  *

  Úmorná snaha o charakterní herectví Dolpha Lundgrena naráží na jeho toporné herectví. Tento snímek, který podle názvu mohl být sportovním dramatem o sportovci, který chce opět dosáhnout vrcholu (film občas připomíná Rockyho, ale uboze), sklouzl do akčního klišé nejtvrdšího zrna. Ze sportu nám tu autoři nabídnou jen začátek (moc krátký) a pak část přípravy Dolpha na americkou klasifikaci na olympiádu v pětiboji (nezáživná). Podobně jako Sly běhal ve vodě při přípravě na boxerské zápasy, běhá zde i Lundgren, ale jeho běh připomíná kulhavého slona, výraz tváře se rovná mučivé snaze dosáhnout něčeho, co není v jeho silách a vyvolává úsměv na tváři. Film není o sportu, ale je trapným thrillerem, který je spíš k smíchu. Ve vážných scénách herci strašně přehrávají, akční scény ubohé a romantika žádná. Prostě opět jen a jen Lundgrenův filmový trapas. A ta jedna hvězdička je za velmi slušivou americkou atletku.(17.11.2003)

 • Campbell
  ***

  Lundgrena moc nemusím a asi mu nikdy nepřijdu na chuť, ale tohle je vyjímka, na tenhle film se dalo docela koukat, ale rozhodně to neznamená že to musíte ihned zkouknout. Ale v rámci Lundgrenových filmů je to slušní průměr. Nic méně i tak film má plno chyb třeba střelba bazukou byla WTF!!! Film se dá doporučit snad jen lidem kteří mají rádi béčka z 90 let. Ale ani vy z toho na větvi asi nebudete.(10.10.2010)

 • c.tucker
  **

  Je to sice příšerné, ale je to jeden z lepších Lundgrenových filmečků. Po většinu času velká nuda a kekonci nechtěný humor (na celkem velkou vzdálenost trefit rakotomet, no to bych ještě se zavřenýma očima nějak zkousnul, jelikož se jednalo o sportovního střelce, ale že ta raketa vybouchla, no to už opravdu moc).(16.3.2009)

 • - Kinopremiéru mal film iba v Južnej Kórei, Japonsku, Taliansku a Španielsku. V ostatných krajinách vyšiel rovno na videu. (m.a.t.o.)

 • - Plavecké preteky sa natáčali na plavárni Pepperdine v Malibu. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace