poster

Mstitel

 • USA

  The Punisher

 • Slovensko

  Pomstiteľ

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA / Austrálie, 1989, 89 min

Režie:

Mark Goldblatt

Scénář:

Boaz Yakin

Kamera:

Ian Baker

Hudba:

Dennis Dreith

Producenti:

Robert Mark Kamen

Střih:

Tim Wellburn

Scénografie:

Norma Moriceau

Kostýmy:

Norma Moriceau
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Divočák
  ****

  Miláček Doplh ve své vrcholné formě, tentorkát rozjetý jako divoká svině. Podle neoficiálních zdrojů ve filmu odkrouhne asi 96 lidí, čemuž se nejde divit, zvlášť po vrcholné scéně, kdy spolu s mafiánským bossem vtrhnou do místnosti s asi 30 meditujícíma samurajema a všechny je na jeden zásobník postřílí. A podobně se Dolphie nesere vůbec s nikým. Každou chvíli na něj vyběhne nějaký čong s řetězem a nebo katanou a on na to bez mrknutí oka reaguje dávkou z brokovnice do břicha. Celou dobu navíc nahazuje pohled zfetovaného baseta a jeho mimice obličejových svalů při ničení kasina těžkým kulometem se nevyrovná snad ani Jim Carrey v nejlepších letech. Kamera, režie a všechno ostatní jsou sice podřadné, ale úroveň zábavy se drží v maximálních hranicích.(19.6.2007)

 • MM_Ramone
  ***

  Najlepšie filmy, v ktorých si zahral švédsky borec Dolph Lundgren sú tie zo začiatku jeho kariery, z osemdesiatých rokov. Deväťdesiate roky už neboli pre neho až také úspešné, no a v novom miléniu sa prepadol až na úplne dno, medzi odpad. Naposledy trocha oživil jeho zašlú slávu Sylvester Stallone, ktorý ho obsadil do filmu "Expendables". Však v osemdesiatomdeviatom bol Lundgren na vrchole, v najlepšej forme. Svedčí o tom aj akčný snímok "The Punisher". Drsným, suverejným spôsobom tu stvárnil postavu osamoteného pomstiteľa, pred ktorým sa trasú aj najvyšší mafiánsky bossovia. Klasické akčné béčko. ***(8.10.2011)

 • Dudek
  *

  Trochu netradiční film s Dolpehm Lungrenem, kterého si ani pořádně neužijete. Tajmený Mstitel se rozhodl po smrti své manželky pomstít všechny nevinné a tak dychtivě vyhlíží ze svého kanálu co se kde děje. Řemeslně nepříliš povedený snímek s Lungrenem, který vypadá jako na pokraji smrti. Příběh je prostý jak facka, což ovšem neznamená, že si tvůrci nenajdou prostor pro podstrčení několika už mnohokrát viděných scén. Příšerný hudební doprovod a několik chutných stříkanců krve + jako třešnička na dortu vražda žlutozubé japonky.(30.6.2007)

 • Chrustyn
  **

  Velice slabý snímek, který i za novější průměrnou verzí tohoto komiksu hodně zaostává. Dolph Lundgren je nudnější než kdy předtím a po většinu filmu jen hází vražedné pohledy než aby se alespoń pokusil hrát a co se týká akce, která by u takového filmu měla být největším lákadlem, tak ta je silně podprůměrná, nudná a celkově jí tam ani moc není, což díky její kvalitě ani nevadí. V 90. letech vzniklo spousta výborných akčňáků ale tento k nim rozhodně nepatří a i některé novější Lundgrenovky jsou snesitelnější.(20.9.2008)

 • KasparekZabijak
  ***

  Dalsi z klenotu videopujcoven, ktery jsem si oprasil a po nekolika letech pustil. Rad bych napsal prohnal videem, ale nebyla by to pravda, jelikoz tento kousek bohuzel na VHS nevlastnim. Dolf vyleza z kanalu a s vizazi zmastenyho clena Hells Angels kosi vsechny kdo mu prijdou pod ruku / bouchacku / nuz a arzenal dalsich zbrani. Pribeh v pohode, hudba slabsi, chovani nepratel total k smichu, ale tady jde fakt hodne o nostalgii a vubec me to po letech nenasralo jako spousta filmu z tyhle doby. 5/10(13.11.2016)

 • - Natáčalo sa od 16. augusta 1988 do 3. januára 1989 v Austrálii. (m.a.t.o.)

 • - V úvodnej scéne možno vidieť plagát k filmu Ženy od hlbokej rieky (1981). (m.a.t.o.)

 • - Dolph Lundgren zvládol väčšinu svojich kaskadérskych kúskov sám. (m.a.t.o.)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace