poster

Zúčtování v Malém Tokiu

 • anglický

  Showdown in Little Tokyo

 • slovenský

  Zúčtovanie v malom Tokiu

Akční / Drama / Komedie / Krimi

USA, 1991, 76 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Divočák
  ****

  Bouchar-san Lundgren a Míšenec-san Lee vyráží vymlátit Los Angelesskou Yakuzu v čele s ultrapotetovaným Shang-tsungem - tak tohle přesně můžu! Atmosféra počátku 90. let vás přímo "liská" do obličeje na každém kroku. Lungren to pěkně mlátí hlava nehlava, obrací holýma rukama auta, máchá kolem sebe samurajským mečem a vůbec mu nevadí, že má u toho průstřel srdce. Ve všem mu pěkně sekunduje mladý Lee, doráží po Lundgrenovi zbytky, trousí suché hlášky a když už nic, tak mu aspoň pochválí péro. Krásku v nesnázích si tu navíc zahrála mladičká Tia Carrere, které to opravdu sluší a jediné, co jsem fakt nepobral, bylo to, jak to, že jí tak festovně sedí Lundgrenovy trencle...(29.5.2007)

 • JJ.Gibson
  ***

  Vlastně abych řekl pravdu, tak se mi to líbilo. Je to přesně ten typ akčního filmu, co se točil na začátku 90. let. Hodně střílení, ještě více bitkaření a totální undamage hl. hrdiny až do finální bitvy se "zlým" bossem! Dolph byl hodně namáklej, něžná složka filmu, v podobě mladinké Tii Carrere se také povedla a Mr. Tagawa je vždy geniální záporák se zlým pohledem! Ano, našel jsem i zde několik filmových minel :), ale vem to čert, hlavně, že to diváka pobaví...(19.4.2008)

 • Sawy
  ***

  V rámci žánru to rozhodně obstojí.Je to první a zatím poslední Lundgren,kterýho jsem viděl,což možná není až tak na škodu,protože je to asi jeden z jeho nejlepších filmů.Je to akční,nenudí to,trvá to jenom hodinu a čtvrt,co víc si od takovýho akčního výplachu přát?Ale nebudu zastírat,že nebýt parádně hláškujícího sympaťáka Brandona Lee,mohlo to dopadnout všelijak.No jo,on uměl už před Vránou a je ho fakt škoda... 65 %(24.4.2010)

 • Niktorius
  *****

  V rámci svého subžánru vlastně perfektní kousek, který nabízí všechno, po čem srdce (a jiné orgány) brakového diváka touží: film má svižný temporytmus, odehrává se v bulvárně zexotičtělém, atraktivním prostředí a v každém záběru se buď bojuje, střílí, hláškuje, nebo se svléká nějaká vnadná dáma. V řadě záběrů se dokonce několik z těchto věcí děje najednou. Mark Lester to navíc všechno ukočíroval se sebejistou řemeslnou úrovní a vlastně i ten Lundgren v hlavní roli se dá tak nějak snést.(24.12.2014)

 • LION-MR.T
  *****

  Ta krátká stopáž filmu vyhovuje,Lester se pro béčka narodil. Na kecy není čas,jde se do akce. Dvojka Lee a Dolph jsou skvělí,hromada mrtvol,skvělý hlášky,Lungren je skvělý hrdina. Hudba hraje furt ta samá,to mě trochu štve,ale to se dá přečíst. Z devadesátých let to patří do nějaký top akčních filmů!!!(16.5.2006)

 • - Asi v 12. minúte je možné vidieť, že telo, ktoré bolo v aute pred tým, ako ho lis zlisoval, bolo nahradené figurínou. (marciano)

 • - Spoiler: Ve filmu je celkem 55 mrtvých. Z toho Chris Kenner (Dolph Lundgren) zabil 31 lidí, Johnny Murata (Brandon Lee) 12, a „zlí hoši“ 12. (LION-MR.T)

 • - Dolph Lundgren ve filmu nosí a používá zbraň Desert Eagle, nebo také „Deagle“. Je to poloautomatická pistole izraelské výroby. (Jizni Tlapa)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace