poster

The Bat People

 • USA

  It Lives by Night

Komedie / Sci-Fi / Horor / Drama

USA, 1974, 95 min

Režie:

Jerry Jameson

Scénář:

Lou Shaw

Hudba:

Artie Kane

Producenti:

Lou Shaw

Střih:

Tom Stevens
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • Campbell
  ***

  22% na Imdb. Čekal jsem tím pádem daleko větší hovno než jsem dostal. Pro mě to bylo příjemná 70s hororové béčko. Jako komedie mi to moc nepřišlo. A upřímě jsem čekal víc těch netopířích lidí. Nakonec je to spíše takové psycho kdy chlap si myslí že má vzteklinu a je vždy víc a víc naštvaný, samotná maska netopýra se objeví až na konci, není sice nějak pěkná ale ani to není nic extra hnusnýho. Film má pár dobrých momentů a celkem slušnou atmosféru. Nevím já si film celkem užil, je pravda že si ho asi už nepustím ale na tu neděli to bylo akorát. Bavil jsem se.(29.8.2014)

 • kaylin
  ***

  I přesto, že má snímek „The Bat People“ svoje chyby, i přesto, že ničím nevyniká, já si myslím, že na ten průměr stačí. Pro mě je to prostě snímek, který je dobrý, snímek, který je sice obyčejný, ale ve své obyčejnosti příjemný. A tohle mi tentokrát stačilo k tomu, abych si sledování užil a abych se nakonec rozhodl alespoň pro to průměrné hodnocení, které filmu dávám.(8.9.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace