Reklama

Reklama

S tebou a bez tebe

  • Česko S tebou i bez tebe (více)
všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Stalo se to jednoho dlouhého a parného léta, v Londýně, v sedmdesátých letech minulého století. Tehdy si tichá Holly a excentrická Marina daly slib celoživotního přátelství. Pojilo je mnoho věcí neuspořádané rodinné vztahy, touha po dobrodružství, přání ochutnat zakázané ovoce. Řekli si všechno a o všechno se podělily. Byly mladé a svět jim ležel u nohou. A roky plynuly. Z dívek se staly ženy, které už okusily vše, co svět nabízí sex, lásku, rock ´n ´roll i životní ztráty. Nakonec se ukazuje, že ani to přátelství vlastně nebylo zas tak pevné, jak se na první pohled zdálo. Jen ty vzpomínky jim už nikdo nevezme. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (21)

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Me Without You mám veľmi rád. Je to také ženské (dramatické) High Fidelity a hlavné predstaviteľky sú super. Anna Friel sa týmto svojho času prebojovala až na čelo rebríčka mojich obľúbených. Škoda, že nemala šťastie na výber rolí a v zámorí sa do prvej ligy dostala iba ako herečka seriálov a vedľajších úloh. Aspoň, že u nás ju pár ľudí pozná, Báthoryčku. ()

Renton 

všechny recenze uživatele

Scénář: Sandra Goldbacher, Laurence Coriat .. Mnohaletý příběh, kde sledujeme dvě holky, které jsou od dětství přítelkyně. Jedna šuk* s každým a ta druhá je z toho nešťastná.. Slabší film o tom jak vás přátelství může dusit s hodně uplakanou Michelle Williams. 50%. ()

Reklama

Slarque 

všechny recenze uživatele

Téměř tři desítky let ze života dvou holek/žen mi přišly neuvěřitelně nudné. Lepší scénář mají snad i některé telenovely, a to v nich nejspíš řeší ty samé problémy. A i u tohohle filmu jsem měl takový divný pocit, že kdybych na půl hodiny odešel od televize, tak bych o nic podstatného nepřišel. Bohužel jsem to neudělal. ()

femme fatale 

všechny recenze uživatele

Tento příběh má pro mne zvláštní kouzlo, když jsem ho viděla poprvé procházela jsem podobnou situací jako hlavní hrdinky a skoro celý příběh jsem jen souhlasně kývala ano to je opravdu možné, takhle se mi to také stalo a nemohla jsem tomu věřit. Myslím si, že někdy prostě filmu dokážete odpustit cokoliv jen proto, že si s ním rozumíte a toto je i můj případ. Maličko se ale děsím, že to kouzlo pomine až se na film příště podívám, protože se prostě už nebudu moci ztotožnit s dějem, ale i tak to byl hezký zážitek...Ještě musím dodat, že S tebou i bez tebe byl první film, kde se mi Michelle Williams představila jako opravdová herečka. ()

Boogeyman 

všechny recenze uživatele

Hudba , atmosféra anglického punkového životního stylu sedmdesátých let, skvělé výkony hlavních dvou hrdinek a rozumná stopáž jsou výhody tohoto komorního opusu, který byl pro mě velkým příjemným překvapením. Film sice poměrně scénáristicky nemá čím až tak moc zaujmout, ale mě prostě naprosto dostala ta punková atmosféra v prostřední části filmu! ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama