Reklama

Reklama

Zhasnutá světla

  • Česko Dohasínající světla (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

V poslední době dochází k sérii podivných vražd žen. Tělo oběti je vždy nalezeno v motelu. Policista Matt Dickson dostává případy na starost. Jediná stopa, která se zatím jeví být společnou u všech těchto případů, jsou podpisy v knize hostů těchto motelů jde o jména boxerů, a proto se Matt zaměří především na ně. Než se mu ale podaří vraha vypátrat, dopustí se několika omylů (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

Gary 

všechny recenze uživatele

Průměrná kriminálka, kterou oživuje asi jenom účast kladivouna (tentokrát bloňďáka) Michaela Madsena. +jedna dobrá automobilová honička. ()

5150 

všechny recenze uživatele

Zručně natočený thriller s tentokrát docela snesitelným Madsenem, ve kterém potěšily hlášky, akce a v roli záporáka debutující ex-boxer Gary Stretch. Hodnocení 2,5". ()

Reklama

Lacike 

všechny recenze uživatele

Štandardná priemerná kriminálka svojej doby v ktorej drsný polda Madsen honí zabijáka žien (Gary Stretch). Od začiatku vieme kto je vrah, takže len čakáme, kedy mu príde na stopu Madsen. Párkrát sa pobijú ponaháňajú v aute a všetko vyústi v typickom finále v ktorom sa záporák nečakane zjaví, aby si to mohol s Madsenom ešte raz rozdať. Gary Stretch ako záporák ma príliš nenadchol. Potešilo ma pár TV ksichtov vo vedľajších úlohách ale najviac prekvapil Michael Madsen, ktorý tu uteká, skáče mláti sa jak o život. Čo je dosť veľká zmena oproti jeho súčasnému štandardu v ktorom si film poctivo odsedí za stolom. Skoro máte pocit, že v tej dobe mu na filmoch ešte záležalo. Naviac tu ma blonďatý imidž aký mal v Reservoir Dogs. A s hlasom Pomejeho znie celkom drsne. Takže výsledkom je kriminálka, ktorá nenadchne ale ani neurazí. 5/10. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

No přemýšlel jsem o třetí hvězdě. Řemeslně byl film celkem v pořádku, ale zase ničím speciálním a neviděným někde jinde tak úplně výjimečný nebyl. Ale Madsen se tu ještě opravdu snaží což je fajn. Koukatelný průměr.45% ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama