poster

Důvod k zabití

 • český

  Důvod zabít

 • anglický

  Fatal Instinct

 • anglický

  To Kill For

Thriller

USA, 1992, 95 min

Režie:

John Dirlam
 • Master19
  *

  Megavysoké účesy, ultraumělé ženštiny, nevkusné oblečení - jo to byl začátek 90. let. Film by možná dosahoval průměru, kdyby každá "jakštakš" se rozvíjející scéna nebyla ukončena v tu chvíli nesmyslným střihem. Ten samozřejmě zabraňuje morální zkáze čistého diváctva, ale co si budeme namlouvat, dneska už je mimo mísu... :-)(8.7.2009)

 • Enšpígl
  *

  Chtěl bych vidět toho nedodělka co psal obsah k tomuhle filmu ..."stává obětí nebezpečné sexuální posedlosti...." na EPG dokonce bylo napsáno ..stává obětí nebezpečné sexuální obsese..." . A já vůl na tohle zabučení nějakýho fantasmagora uslyšel a celou dobu čekám na nějakou tu sexuální obsesi až najednou čumím na závěrečné titulky. Sexuální posedlost si představuju trošku jinak než 45 sekundovou soulož oblečených lidí ! Scéna vyznívá o to trapněji, že oba vzdychají jako kdyby to byla nějaká extraligová píchačka. To fakt musí bejt rajc jak svině, když má ženská na sobě šaty a kalhotky a chlap jeansy a začne se jebat. Někdo měl tomu panicovi, co tuhle scénu připravoval říci, že tahle groteska vyzní všelijak, jen ne jako sexuální posedlost. Cha, tady v obsahu se ještě píše - "stává obětí její sexuální náruživosti" prej sexuální náruživost, pcháá, to by pak takovej králík musel bejt uplná sexuální mašina.(3.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace