Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hrabě Schwarz chce udělat Dáše radost, vymahači se nespokojí s tím, že Davida zmlátili. Na Slunečné hoře jsou jen samé problémy... Všichni z farmy jsou postupně předvoláni k výslechu, aby vypověděli, kde byli v době Janovy smrti. Zvlášť Bety to bere jako ponižující pomstu za vztah s Horou. Dá Dáše výpověď, její koně už ošetřovat nikdy nebude. Slunečná hora ale bez veterináře zůstat nemůže. Dáša uprosí Lukáše, aby se vrátil a zaskočil za Bety. Ten přijede jen kvůli matce. V jeho očích je David hochštapler, který zase změnil názor. Slíbené peníze za jeho podíl po otci mu pořád nedal.

David chce i s Adélou odejít do bezpečí a opustit farmu. Adéla si pro změnu postaví hlavu, je zamilovaná do spolužáka Štěpána a chce zůstat. Koná se dražba Montyho. Hrabě Schwarz by výstavního plnokrevníka pro Dášu Horovou koupil. Licitace je napínavá, Schwarz však prohrává. Dejmek vyšponoval částku hodně vysoko. Nešlo už o koně, šlo o prestiž. Monty se tedy na Slunečnou horu nevrátí. Všichni jsou zklamaní, Dáša nejvíc, ale snaží se to před hrabětem utajit, aby ho neranila.

David brzy opět pocítí na vlastní kůži nátlak vymahačů. V Brodě mu někdo ukradne auto, a když se s Dášou vracejí na farmu, vidí, jak Davidovo auto hoří v polích. David se zhroutí. Ještě, že je tu s ním Klára... (Česká televize)

(více)

Reklama

Reklama