Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Klára je napadena a utíká z domova. David se za ni pomstí Hrnčířovi. Operace klisny Salomé dopadne nakonec nad očekávání dobře. Na Slunečnou horu přijede matka Adély. Nechce si ale dceru odvézt, jak si myslí David. Naopak, přijela se domluvit, že Adélu dál nechá na farmě. Adéla je zoufalá, když zjistí, že se ani jednomu z rodičů nehodí do nového života.

Hrnčíř dál obtěžuje Kláru. Už nejde jen o esemesky. Ve stáji se ji pokusí znásilnit. Vyděšená Klára uteče s Montym na Slunečnou horu a svěří se Davidovi. Ten okamžitě vyrazí za Hrnčířem a podá si ho.

Kalina nemůže přenést přes srdce, že Klára odešla z domova za Davidem. Pravý důvod ale nezná. Bere to osobně, dcera ho hodila přes palubu. Je bolestínský, opije se a jede si pro Kláru na Slunečnou horu. Tam ztropí scénu a zesměšní se.

Oslava Dášiných narozenin nakonec proběhne nečekaně klidně. Skoro celá rodina je znovu pohromadě. Přijede i Lukášova slovenská přítelkyně Lucie. Nejhezčí dárek, který Dáša dostane, se týká Salomé... (Česká televize)

(více)

Reklama

Reklama