Znamení koně (TV seriál)

Česko, 2011 - 2015, 22 h 34 min (Minutáž: 26x52 min)

Milan Cieslar

David Solař

Vilma Cibulková, Richard Krajčo, Igor Bareš, Tereza Voříšková, Jiří Mádl, Boleslav Polívka, Valérie Zawadská, Oldřich Navrátil, Miroslav Donutil, Karel Dobrý, Jan Novotný, Vanda Konečná Károlyi, Petr Franěk, Eva Perkausová, Jan Zadražil, Zdeněk Mahdal, Vojtěch Štulc, Jan Komínek, Milan Němec, Ivan Řehák, Tomáš Slepánek, Pavel Leicman, František Pavelka, Jan Říha, Jan Demele, Josef Koller, Lenka Ouhrabková, Petra Domžalová, Zuzana Dubová, Filip Sanders, Petr Světlík, Kara Němečková, Lenka Chadimová, Radim Koráb, Pavel Vacek, Helena Čermáková, Kateřina Rakovčíková, Jana Baletková, Karel Hegner, Dušan Sitek, Rostislav Marek, Kateřina Sedláčková, Jan Ptáčník, Martin Sláma, Tomáš Šulaj, Marta Bačíková, Kristína Svarinská, Pavel Majkus, Lukáš Hejlík, Ondřej Brett, Dalimil Klapka, Vilém Čápek, Alžběta Kynclová, Antonín Černocký, František Musil, Miroslav Maršálek, Miroslav Vladyka, Luděk Randár, Igor Stránský, Michal Němec, Miloslav Halík, David Matásek, Martin Donutil, Richard Velísek, Markéta Kalužíková, Anna Kočicová, Josef Vaverka, David Bowles, Daniel Ondráček, Jana Štvrtecká, Jiřina Eisenhamerová, Jan Horák, Pavel Hasmuk, Zdena Herfortová, Hana Holišová, Petr Macháček, Zdeněk Bureš, Michal Kopp, Petr Štěpán, Pavel Zatloukal

Komentáře uživatele Deimos k tomuto TV seriálu

TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 5/10 Prostředí 8/10/// +konečně opět seriál z koňského prostředí, Terezka Voříšková, celkově poutavé obsazení -přišlo mi, že to bylo celé narychlo splácnuté, slabší scénář a některé dějové linie úplně zbytečné (např. to jak hlavní hrdina dluží peníze), rovněž dialogy jsou jak z levné telenovely, neříkám, že všechny, ale určitě si toho taky všimnete, hrdinové mají nějak moc smůly/// Naštěstí to nakonec dobře dopadne a po prvních třech dílech si na tempo, styl vyprávění a postavy zvyknete a budete se těšit na další díly. Výsledný dojem tedy není tak špatný, ale v průběhu sledování jsem byl občas hodně rozpačitý a přišlo mi, že se snaží do jednoho seriálu nacpat co nejvíce katastrof a "napínavých" událostí, že se tomu ani nedá uvěřit, že by to takhle v normálním koňském prostředí fungovalo. Jednoho koníka doma máme a žádné drama to není .-)/// Celkem 69%///(3.8.2011)