Florentine je název místního baru v malém městečku v Pennsylvánii, kde se každý den schází partička lokálních ztroskotanců, kteří si žijí své životy plné radostí, ale většinou spíš strastí. Všichni se snaží držet se přísloví, že život není vždy o tom mít v ruce dobré karty, ale naopak snažit se hrát dobře s těmi kartami, které život rozdává... (oficiální text distributora)

rikitiki

Typická looserovská historka s řadou nekonvenčních postaviček z okraje společnosti a trochou toho hřejivého poselství na závěr. Navíc pro dementní diváky ještě s komentářem, který vysvětlí, co jsme právě viděli. Nic nového nebo zajímavého. /7. 7. 13./ ()

Lacike

Klasicky film o skupinke obycajnych ludi z malomesta, ktory sa radi stretavaju v jednom bare. Behom nadchadzajucej svadby sestry majitela baru, co je pre väcsinu z ich stereotypneho zivota velka udalost, postupne spoznavame ich pribehy. Nie su dvakrat originalne, strhujuce a ani dojimave. Nic co by sme uz nevideli v inych podobne ladenych filmoch, kde su podane lepsie. Ale pre mna je velkym plusom tohto filmu herecke obsadenie, ktore je zlozene z drsniakov, ktori bezne hravaju zaporakov v beckovych filmoch. Vidiet ich v civilnej polohe hrat obycajnych ludi som si vzdy prial a v tomto filme sa mi to splnilo mierou vrchovatou. Prave vdaka nim som si uzival tie neoriginalne a castokrat predvidatelne epizodky. Vidiet Michaela Madsena ako dobraka od kosti, ktory sa hanbi, ked od stamgasta chce, aby konecne zaplatil ucet, je netradicny zazitok. A takto by som mohol pokracovat dalej. Vsetci ti drsniaci tu su netradicne obsadeni a väcsina z nich pôsobi aj v civilnej polohe uveritelne. Potesi aj takmer dokonale vyustenie vsetkych pribehov, takze za jedno pozretie to rozhodne stalo. 6/10. ()

Martin741

Nick Stagliano ako reziser zacinal dobre ..... partia stamgasotov chodi do hospody a tam melu hovna .......asponze sa zhodli na jednom, co ja uz dlhodobo tvrdim : Zivot mam rad, aj ked stoji niekedy za hovno : 62 % ()

Dale

Náhodou som v jeden deň videl dve drámy, kde sa deň pred svadbou riešili rôzne vzťahové problémy, no kým Another Happy Day malo zaujímavé postavy s celkom originálnymi problémami, tu to boli len nudné reči oničom a nebyť menšej krádeže, tak by tu nebolo ani kúsok vzrušenia. Na také obsadenie (aj keď poväčšinu B-čkových hercov) pre mňa sklamanie. ()