Ještě před samotnými premiérami byl 5. července 2004 na Sci-fi Channelu odvysílán hodinový speciál Stargate to Atlantis - The Lowdown. Diváci měli možnost nahlédnout do zákulisí natáčení obou seriálů, zhlédnout nové ukázky ze seriálu Stargate SG-1 a také vyslechnout rozhovory s představiteli týmu SG-1. Podrobnosti najdete na Sci-fi.com. (flirta)

Ravi

No žádná dokumentární pecka to teda nejni. Takový normální pohled do zákulisí sestříhaný podle přání tvůrců SG. Nic extra objevného. Zajímavý komentář: adekcz :)) ()

rubik1 odpad!

22matelko: Na základe doložených a potvrdených faktov môžem s istotou povedať že Stargate je nehorázna sračka! Tento dokument mi stačil na to, aby som tento "seriál" mohol odsúdiť. ()

iXtr3m3

Bez zbytočného komentára a vysvetľovania dôvodov prečo také hodnotenie, nikoho nepresviedčam o správnosti môjho názoru, ale patrí to do jednoducho do tématiky mojich naj seriálov a tým je povedané všetko... Stargate je jedným z kultov, ktorým so verný od jeho počiatkov, ktorý neohrozí žiadna katastrofa, pretože aj keď jedna séria končí, vždy príde nová, ktorá ju nahradí... ()

Paity

Kdo se chtěl dozvědět něco o jedno starém seriálu a něco o jeho nástupníkovi, dostal možnost. Já jsem na tom ale nic extra zajímavého nenašel. A to jsem fanda SG. ()

22matelko

vynikajúci dokument ktorý objavil všetko zo zákulisia Stargate a hlavne ukázal že nieje žiadny podradný a nezmyselný scifi seriál ale naopak sa odráža od doložených a potvrdených faktov. Vela ľudí ktorý popredu zaškatulkovali Stargate bez toho aby si pozreli aspoň jedinú sériu by si mali pozrieť tento dokument aby vedeli o čo sa tu vlastne jedná . ()