Stargate: The Lowdown (TV film)

Dokumentární

Kanada, 2003

Komentáře uživatelů k TV filmu (9)

Prostě kult seriálů, smysl říkát něco jiného!(28.6.2009)

No žádná dokumentární pecka to teda nejni. Takový normální pohled do zákulisí sestříhaný podle přání tvůrců SG. Nic extra objevného. Zajímavý komentář: adekcz :))(26.8.2010)

• rubik1

22matelko: Na základe doložených a potvrdených faktov môžem s istotou povedať že Stargate je nehorázna sračka! Tento dokument mi stačil na to, aby som tento "seriál" mohol odsúdiť.(29.8.2009)

• sellsakul

Rubik1 a 22matelko chalani, chalani ako Pat a Mat:D ale sranda s vami je:D(7.9.2009)

Kdo se chtěl dozvědět něco o jedno starém seriálu a něco o jeho nástupníkovi, dostal možnost. Já jsem na tom ale nic extra zajímavého nenašel. A to jsem fanda SG.(28.6.2012)

Bez zbytočného komentára a vysvetľovania dôvodov prečo také hodnotenie, nikoho nepresviedčam o správnosti môjho názoru, ale patrí to do jednoducho do tématiky mojich naj seriálov a tým je povedané všetko... Stargate je jedným z kultov, ktorým so verný od jeho počiatkov, ktorý neohrozí žiadna katastrofa, pretože aj keď jedna séria končí, vždy príde nová, ktorá ju nahradí...(9.1.2009)

vynikajúci dokument ktorý objavil všetko zo zákulisia Stargate a hlavne ukázal že nieje žiadny podradný a nezmyselný scifi seriál ale naopak sa odráža od doložených a potvrdených faktov. Vela ľudí ktorý popredu zaškatulkovali Stargate bez toho aby si pozreli aspoň jedinú sériu by si mali pozrieť tento dokument aby vedeli o čo sa tu vlastne jedná .(20.8.2009)

60%(22.4.2018)

• adekcz

Zajímavý komentář: sellsakul :)(15.11.2009)