Reklama

Reklama

Labužníci v kobce

(seriál)
  • Japonsko Dungeon meši (více)
Trailer 5
Japonsko, (2024–2025), 15 h 15 min (Minutáž: 24–29 min)

Předloha:

Rjóko Kui (komiks)

Hrají:

Asuna Tomari, Kentaró Kumagai, Sajaka Senbongi, Hiroši Naka, Saori Hajami, Šindži Kawada, Akira Miki, Wataru Kató, Rie Takahaši, Miju Tomita, Tóru Nara (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(36)

Obsahy(1)

Kobky, draci nebo dobroty uvařené z různých příšer? Parta dobrodruhů vyrazí zachránit kamarádku do prokletého podzemního království a cestou připraví nejedno překvapení. (Netflix)

Videa (37)

Trailer 5

Recenze (5)

Elerrina 

všechny recenze uživatele

Štve vás, že si na vás příšery v dungeonu chtějí pochutnat? Tak jim to oplaťte a pochutnejte si vy na nich! Obzvlášť tehdy, když nemáte k jídlu vůbec nic jiného. Roztomile geniální nápad, který je ovšem jen lákavě propečenou kůrčičkou na příběhovém koláči mnoha chutí a ingrediencí. Protože v tomhle vtipném a důmyslně vystavěném vyprávění je vlastně odpočátku hlavním protagonistou samotný dungeon a jeho neobvyklé nástrahy. Teprve později jsou postupně přidávány charakterové vrstvy zprvu jednoduchým hlavním i vedlejším hrdinům a ukazují se širší souvislosti celého toho světa. A občas problesknou i nečekaně dramatické a temné momenty. Je to hravé, poutavé a zábavné, plné fantazie a různých překvapení, a očividně se tu kolem původně jednoduché zápletky o záchraně kamarádky (a sestry) pečlivě buduje mnohem širší a rozsáhlejší svět, ve kterém se bude hrát o osud všech. Varování na závěr: nedoporučuje se sledovat nalačno! ()

JamesSi 

všechny recenze uživatele

Labužnická podívaná a nejlepší fantasy kulinářský pořad, který jsem viděl. Trigger nám přináší jednu z nejdivnějších kampaní Dračího doupěte, kterou můžete zažít. Propracované ekosystémy komby. Založeno na zhruba deset let staré oceňované manze. Půlčík, trpaslík, člověk a elfka. Zatímco jsem Trigger dříve kritizoval, že když se pokouší o nehumorné drama, tak mu to moc nejde, tady dokázal vyvážit svoje bizarní sklony a zároveň prodat dramatické emotivní scény. A často, když jsem se podíval na ty marinované harpie, grilované jednorožce a dušené duchy, ukapávali my sliny a doufal, jsem že tyto příšery existují v reálném světě, abych je požral. Ahhh, Labužníci v kobce. ()

ricmont 

všechny recenze uživatele

Labužníci v kobce splňují pro mě tři věci ke kterým mám blízko. Jídlo, DnD a Anime. Vše je tady zastoupeno a tvoří tak úžasné dobrodružství. A však jsem byl velice skeptický když jsem o seriálu poprvé slyšel. Ale jsem rád, že tu šanci jsem mu na konec dal. Vyprávění, Postavy i Lore vše je tu pětihvězdičkové a promyšlené. A však to neztrácí nic z humorné stránky. Příště DnD kampaň jak má být? ()

Thalin 

všechny recenze uživatele

I když se tu objevují víceméně všech prvky, které mě baví, od jídla, přes fantasy svět, až po prvky z dračáku, tak mě to zhruba od poloviny začalo spíš ukolébávat. Nápad s vařením potvor pohybujících se v kobkách je zajímavý a skvěle zpracovaný a je to takové milé a hřejivé. Až člověk čeká, kdy vyjde i kuchařka. Ale dějově mě to zkrátka až tak nechytilo. ()

Galerie (1 015)

Reklama

Reklama