Nezvaný host

USA, 2000, 90 min

Kevin Mock

Ken Blakey
  • Theker

Tak takto nepodarený tv film som dlho (ak vôbec) nevidel. Dialógy písal asi absolvent zš. Herecké výkony sú skôr úsmevné ako dramatické a vôbec je to všetko jedna veľká pakáž!(18.12.2008)

Musím uznat, že jsem to už nečekal. Po Falešném únosu jsem o Madsenových videofilmech začal mít nevalné mínění, ale tenhleten zvládnul dobře honičky i napínavé scény a Madsen s tou zarostlou image působil až překvapivě přesvědčivě.(3.12.2005)

• Verner

obdivuju se že sem se na to vydržel dívat až dokonce...(19.4.2009)

• tron

„Je to perfektná pasca do filmu Stephena Kinga.“ NEZVANÝ HOSŤ je s prepáčením hnusný televízny podpriemer iritujúci tuctami klišé (koho prekvapila likvidácia policajtov alebo maska v chatrči?), úbohým hereckým obsadením (jedinou výnimkou je Michael Madsen ako bradatý drsný fízel s dobrým srdcom) a neznesiteľným jednaním nesympatickej titulnej fifleny, ktorej som to kvôli „herečke“ Angie Everhartovej od začiatku do konca srdečne želal a mrzelo ma, že ju na konci nikto nezabil.(11.12.2008)

• Courtemanche

Madsen je super chlapík ale tohle je hodně slabý. Je to o ničem a když se něco už dělo tak jsem měl pocit že se dívám na Kobra 11. 1/5(24.6.2014)