Příběhy Cheeche a Chonga

Cheech & Chong's Next Movie

Komedie

USA, 1980, 99 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $41,675,194Tržby Celosvetovo $-(4.1.2009)

Naprosta bezpribehova uchylarna, kde se dve vyhuleny hovada dostavaj do vice ci mene dementnich situaci, chovaj se jak retardi, jeden vypada jak mexickej pasak, druhej jak hipizackej vagus a vetsina humoru spociva v tom, ze nekde udelaj bordel. Jenze i kdyz misty to neustaly rvani je uz lehce otravny, vetsinou to je fakt vtipny a hlavni dvojka proste dokaze pobavit.(12.9.2010)

Prdlá "zhulen" komedie... :-)))(1.3.2012)

This is not so cool shit like the first one, man! Druhý z řady halucinogeních výletů huličského dua Cheeche a Chonga začal ve velkém stylu a navázal tak na skvělou jízdu z prvního tripu. Ovšem po půl hodince evidentně začaly pánům docházet nápady a celý příběh, jestli se tomu tak dá vůbec říkat, dostal až zbytečně absurdní ráz a bohužel se vytratila i veškerá zábava. Za zmínku rozhodně stojí první beatboxová role Michaela Winslowa, kterého jistě všichni znají ze série Policejních akademií jako seržanta Jonese.(8.4.2013)

Další halucinogenní pokračování této dvojice překvapivě neztrácí nic na svých kvalitách. Ať už se jedná o humor, nebo o opět výborný absurdní vývoj děje, který zde chvílemi graduje víc, než předtím. Pokračování někdy bývají spíše k horšímu, ovšem toto není ani zdaleka onen případ. Zvlášť, když je zde vynikající bonus ve stylu Policejní akademie.(25.3.2013)

Po "Up in smoke" výrazně slabší dobrodružství této pozapomenuté komediální dvojce.(14.8.2014)

• Asgy

Ve srovnání s prvním dílem jde o hodně slabý odvar. Humor mi přijde dost nucený a celé mě to jaksi moc nevzalo. Nejspíš to je tím, že i když je první díl dost ujetý, tak tenhle je na můj vkus ujetý až moc.(21.9.2009)

• ledzepfan

Oproti geniální jedničce je tohle opravdu slabota....(2.7.2011)

Není to tak vtipný, jak Up in Smoke, ale dobrejch pasáží se tam přece jenom najde dost (třeba magie - přeměnit roládu na jahodu). Cheech je skvělej v kažým záběru a to třeba jenom stačí, aby nedělal nic jinýho, než šel. On totiž umí chodit hrozně stylově. A mluvit taky - ještě když k tomu přidá trochu španělštiny a pokřikování na baby, tak to jsou fakt chlámačky. A to se kvůli tomu nemusím zhulit. Škoda, že se ve filmu objevilo tolik nesmyslnejch až nadpřirozenejch věcí (úplně mi to připomnělo kvalitu Četníků s Funésem - první díly vtipné a bez efektů, pak trošku slabší díl s mimozemšťanama). Ale stejně jsem se celkem bavil a taky díky nepřestřelené stopáži jsem se nestihl začít nudit.(17.8.2008)

Neuvěřitelný...(4.5.2014)

• Disease

Oproti Up in Smoke je to pěknej kvalitativní sešup...(9.6.2014)

Cheech & Chong ve velkém stylu navázali na první díl a výsledkem je Next movie, kterým rozhodně nezklamali. Můžete se těšit na zkouření švába, šňupání soli, Cheeche ve dvojroli, pytel plný trávy, ... Intoxikace nutná:)(25.8.2010)

Hej maaaan, to jsou kokoti, fakt jsem se těm dementům tlemil, HOLLY SHIT!(9.1.2013)

V půlce filmu si ten magor Cheech nasadí blond paruku a dohraje to jako svůj bratranec..UF UF OHLALAH TRAMTADADÁ!!Jo,a jak píše zde RADIQ,ten C.M. fakt náramně štráduje.(31.7.2011)

Prozatím hodnotím [3/5], možná upravím až to uvidím v patřičném stavu.... Jinak je to slabší než předešlý film... a mimozemšťany néééé. Občas bohužel nucený humor. Ale i tak se našlo několik výborných scén :)(27.7.2010)

• McMastamind

NEKOUKEJTE SE NA TO S ČESKÝM DABINGEM!!!!!!! Já jsem bohužel tu chybu udělal a znamenalo to hodinu a půl utrpení. (byl sem zkouřenej a nechtělo se mi to vypínat)(1.12.2011)

Druhý díl Číče a Čonga je stále zábavný, sci-fi prvky jsou trochu mimo, ale i tak je to pořád sqelá jízda.(16.5.2017)

Tie komentáre, že to bolo oveľa slabšie ako prvá časť.... wtf, na základe čoho akože? Film pokračuje absolútne stejným tempom a štýlom ako Up in Smoke. Ak sa Vám páčil ten, tak nie je o čom.(10.4.2015)

Pedro tu není vole! Extra porce vyhulenýho humoru.(19.7.2017)

Pár kapek rumu.. a bylo to docela vtipné :)(15.10.2012)

<< předchozí 1 2