Mirror, Mirror (TV seriál)

Dobrodružný / Drama / Mysteriózní / Romantický

Austrálie / Nový Zéland, 1995, 46x23 min

Posie Graeme-Evans

Kostýmy:

Angus Strathie

Komentáře uživatelů k TV seriálu (8)

prvú sériu jak ja som len žral :) ... vtedy to bol prvý seriál čo sa hral z časom ...(25.12.2012)

Prva seria bola skvela, ale druha bola odpad, takze priemer!(14.10.2008)

na svoju dobu skvelý seriál a Austrálčania i Novozélanďania (vtedy) vedeli robiť skvelé rodinno-dobrodružné seriály. 80%(26.2.2013)

Další z mých vzpomínek na seriály TV Premiéra. Pamatuju se jen velice matně, na nakrátko ostříhanou holku, která od starožitníka dostala starodávné zrcadlo, kterým se dá cestovat do dob ruské revoluce. Co si určitě pamatuju, tak že nebylo možné projít do minulosti/současnosti s něčím co už tam jednou bylo (demonstrovalo se to tam na pečetním prstenu cara) a nakonec se ukázalo, že onen starožitník byl členem carské rodiny a nakonec zrcadlem ve své mladé podobě odcestoval do součastnosti.(8.11.2007)

Prvá séria výborná ... ďalej som to nesledoval. A asi som urobil dobre(7.11.2008)

Celkom pekný seriálik.(26.1.2018)

moje dectvooooo:D....aj ked najviac si z toho pametam len tu lacnu zvucku:D..napriek tomu mam i matne spomienky na to ze niektore casti boli echt dobre a niektore veru nudne(7.8.2011)

jeden z mala serialu pro mladez, ktery o necem je. divka cestuje prostrednictvim zrcadla v case a snazi se na popud starozitnika, ktery ji zrcadlo vnutil, zmenit minulost.(20.11.2009)