Legacy of Satan

• USA Muldavo (pracovní název)
USA, 1974, 68 min (Alternativní 70 min)

Satanistický kult si nevědomky za svou novou královnu zvolí mladou dívku. (JasonCZ)

Dellamorte

Snímok je zaujímavý snáď len tým , že bol distribuovaný pár rokov po jeho natočení. Ešte zaujímavejšie je , že Gerard ho pôvodne zamýšlal natočiť ako hardcore. Pár fandov sa nájde na jednej aj druhej strane - Ja som za horror. Ten sa síce nekonal ( témy voodoo a satanizmu sa u Mňa totiž predbiehajú v tom , ktorá bude v Mojom pomyselnom rebríčku na predposlednom mieste horrorrových námetov ) . Možno preto , lebo kvalitných som ich do tejto hodiny videla asi toľko , koľko je článkov na prste . Párik sa dostane pod plachtu pochybnej sekty...a blah blah..už je to len o sviečkach , symboloch , zdaniach a vzývaní.... Nemôžem ale uprieť , že pár záberov bolo slušne odvedených. Pozdávala sa Mi však tá hypnotická hudba , striedaná s enigmatickou a tú mám rada.Keďže tu nebeží o hudbu , ale o film , podľa toho aj upínam bodíky. Vyčerpaná som ale nebola. ()

wipschka

Ono by to mohlo být dobré. Mohlo. Pár pěkných scén ve filmu je (za mě úvodní scéna a celkem i poslední vražda se zrcadlem), pěkná hudba, sem tam i docela dobrý pokus o navození atmosféry...ale je to nuda - a to i přesto, že film má pouhých 68 minut. Ovšem ve kterém jiném filmu, který má ve svém názvu slovo satan, naleznete SCÉNU SE SVĚTELNÝM MEČEM! :D ()