Papoušek Paulie

Paulie

Papagáj Paulie

Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1998, 88 min

Pěkný film pro děti, který však pobaví i dospělého jedince. Profesionální český dabing však film zlepšuje a je větší chuť se na to dívat. Pěkný film.(19.3.2015)

Příjemná rodiná komedie, na kterou se rád za pár let, opět podívám.(3.5.2009)

Vim o cem mluvis Miso, byla jsem ve stejne situaci(7.8.2011)

Opravdová srdcovka. I jako mladší jsem si jí často pouštěla, ale v den, co jsem dostala andulku, se pro mě tento film stal naprostou dokonalostí, protože jsem vždy měla slabost pro papoušky. Zkrátka film, na který se budu dívat i za 10 let a vždycky budu brečet jako malá.(30.9.2012)

Papoušek Paupie je prostě úžasný z filmu číši pohoda a hlavně má výborný dabing.(13.10.2012)

Milá rodinná komédia s pár vážnymi momentmi, ktorá dokáže spríjemniť deň a potešiť každého diváka.(29.11.2012)

Zde proběhlo mé první seznámení s mangem a touha ho ochutnat tak, jako Paulie! Navíc je papoušek tak inteligentní a bystrý, že mu nejde odolat! :-)(31.5.2013)

Pamatuji si , že když jsem viděla chytrého papouška Paulieho jako malá holka, chtěla jsem k narozeninám také papouška. Hezký příběh pro celou rodinu.(4.8.2016)

Opravdu hezká a úsměvná komedie. Má to prostě všechny aspekty, které má mít solidní komedie.(23.5.2003)

• LucMosss

Mám slabost pro opeřence... Více mi příjde zbytečné dodávat. Je to velice dávno, co tento přezvláštně vypravovaný příběh vysílali.(15.6.2010)

Myslel jsem,že se podívám na komedii,ale on je to docela smutný film...(9.8.2014)

Tony Shalhoub se mi hrozně líbil v tom filmu a předvedl dobrý herecký výstup na takto průměrní snímek.(25.8.2010)

natáčení se zvířátkama neni zas taková sranda jak se zdá...donutit papouška, aby lítal dicky tam a tam a docela dobře..udělanej..dabing.....(28.9.2010)

Jako kluk jsem to miloval.(26.1.2013)

Podle mě jedno z nejlepších rodinných filmů, chytrý papoušek který putuje světem a potkává ruzné lidi a jejich chování, myslím že tento film popisuje ruzný typy povah lidí at už dobré tak špatné a tím dětem nelže jak to ve světě chodí ( i když v podání dětským způsobem) mě to bavilo jako dítě a baví mě to jako dospělého(10.8.2014)

1 2 3 následující >>