Komedie, kde již tradičně intoxikovaní Cheech Martin a Tommy Chong zachraňují jedno představení v Amsterdamu. Kvůli častému a dlouhému snění se možná občas ztratíte v tom co je a není skutečnost. Film je spíše takovým sběrem humorných scén, které by si ale žadný fanda Cheeche a Chonga neměl nechat ujít. (teahead)

corpsy

S touto komediálnou dvojicou, mám už nejaké skúsenosti. Tu sa ale akosi až príliš utrhli z reťazí a sledujeme len voľne na seba nadväzujúce scénky, vrcholiace záverečným záznamom z ich skutočného vystúpenia. Takže film vo filme, s minimálnou dávkou humoru, ktorý naozaj stojí za to. ()

Radiq

Těžkej úpadek kvalitních hodnot nasazenej prvníma třema filmama. Nejen, že komika se zvrhla na trapnost typu švidrání, převleky, vozembouchy, ale i ty kecy nejsou, co bejvaly. Asi to bylo nedostatkem nápadů, že Cheech a Chong přistoupili na formu scének. Prostředí Amsterodamu je sice atraktivní, ale nebylo z toho vytěženo zhola nic, ani chlup. Pro mě velké zklamání po nadprůměrných třech dílech. ()

ybuko

Nasilne slepene spis mene vtipne scenky s nic moc dejovou linii a koncem. Chybi tomu lehkost jejich prvniho filmu. ()