Karlos80

Rozhodně zajímavý příběh spolu s myšlenkou (neo-nacionalistický gang znuděných mladých lidí, pocházejících z bohatých rodin, se setkává v tajné skrýši, ozdobenou nacistickými symboly a velkým plakátem führera, kde kují pikle, oddávají se sex. fantaziím a nejen to) ale bohužel už slabší zpracování. A přitom to bylo prý natočené podle skutečného případu z roku '75, kdy fašističtí spratci unesli dvě mladé dívky a po téměř dvou dnech, násilí, sexu a mučení je zabili. Pomalé tempo filmu, kde se převážně nic nedělo, mě opravdu povětšinu času spíše nudilo a nemělo mi moc co nabídnout. Šokujících scén a násilí se tu divákovi skoro vůbec nedostává o nějaké velké atmosféře nemůže být rovněž řeč. Jako celek tedy spíše zlámání, podle mě toto byla docela velká filmová látka, a šlo z toho vytěžit určitě víc, kdyby se toho chopil přeci jen někdo zručnější. Třeba Marino Girolami který v té době natočil silný a násilný film "Roma Violenta". Obskurní taliánská raritka, obsazená pro mě naprosto neznámými herci (taky možná jeden z důvodů, který tu moc dobře nezafungoval) mě tedy spíše zklamala. ()