Reklama

Reklama

Karate tiger 7: Nejlepší z nejlepších 3 - Není cesty zpět

  • USA Best of the Best 3: No Turning Back (více)
Trailer

Obsahy(1)

Kickboxer Tommy Lee (PHILLIP RHEE) sa rozhodne podať pomocnú ruku svojmu priateľovi, šerifovi Jackovi Banningovi (CHRISTOPHER McDONALD) z malého stredozápadného mestečka. Ten si už nedokáže poradiť s belošskými násilníkmi, ktorý terorizujú obyvateľov a ohrozujú bezpečnosť ich života... (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (37)

Pecival 

všechny recenze uživatele

Původně jasný odpad, protože jak tu nebyly žádké bitky, tak tu byla hromada příšerných moralizačních keců o rasismu. Nicméně jak jsem viděl poprvé nácky (kteří jsou vážně neskutečně komičtí) v akci začal jsem tušit, že nebude tak zle. Posledních 20 minut je poctivá béčková (rozuměj příšerná) akce, u které jsem občas dostával záchvaty (moje jednoznačně nejoblíbenější scéna je ta s tou bazukou) . Asi si to ten film nezaslouží, pač je fakt příšerný ale za nácky a bazuku řekněme ... :) ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

V malom, južanskom zapadákove s početnou komunitou černochov, sa sformovala organizovaná skupina bielych neonacistov. Rozhodli sa, že tam zjednajú poriadok. V mene arijskej rasy a ku-klux-klanu začali terorizovať mesto. Miestny šerif si s nimi nevie dať rady. Na pomoc mu príde jeho ázijský šokmooký švagor Tommy Lee. Titul s komplikovaným distribučným názvom "Karate Tiger 7: Najlepší z najlepších 3: Niet návratu" je najslabšou časťou tejto akčnej série. * ()

Reklama

mzss1 

všechny recenze uživatele

Hrůza jak začala od tohoto dílů pokračovat série. Jednička a dvojka - to jsou naprosto perfektní filmy, ale tohle prostě nejde. Už jen tím, že zde hraje pouze Phillip Rhee. Eric Roberts opravdu chyběl. Hudba nic extra, příběh celkem zajímavej, dlouho na začátku asi 20 minut zde nehraje Rhee, pak se objeví a celkem se film vleče. Akční scény nejsou tak zajímavé. Konec už je trošku lepší, nápaditější. Pro mě hodnotím jen tak na 38% = ** ()

PetrPan 

všechny recenze uživatele

Tygrovo Karate posedmé a nejlepší čínský Azték potřetí. Černým číslům se nedivím, nikoliv však pro kvalitu této blbosti, ale díky kvalitě cílového publika, pro ilustraci si stačí přečíst některé komentáře. Phillip Rhee si sedl na režisérskou stoličku a rozhodl se sdělit světu jednoduché poselství : Já nie som retard, pretože mám inú farbu pleti. Podařilo se mu to ale jen napůl, zatímco bílí herci jevili určité známky vyšších nervových funkcí, ti černí se moc nepovedli a snad poprvé jsem ve filmu přál smrt dítěti, poněvadž herecký projev malého pastorova syna (černého) jevil známky nadmíru iritující katatonie. Dokázal jsem se však přes tuto obsedantní myšlenku přenést a jednoduchou bé až cé zábavu jsem si nakonec užil, protože nie som retard. A konečné tři hvězdy zambaigovu pokusu o film uděluji taky díky jeho závěrečnému wonderful naolejovanému opuštění bojiště alá John Rambo. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Fuch. Tohle už byla dobrá píčovina ťaman proti pomateným rasistům. Konec pěkně odfláknutej a nepřesvědčivej. občas je to svou stupiditou i nechtěně zábavný, ale bohužel jenom občas. Takže naprostá sračka a ostuda! Vůbec nespojovat toto dílo se sérií Karate tiger i když to k ní možná papírově patří.15% ()

Galerie (13)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama