Roy a Bo opustili po ukončení studia malé město, kde bydleli a vydali se autem na weekend do Los Angeles. Po krátké době začnou kolem sebe řádit a zanechávají po sobě řadu těl. Násilí je čím dál tím horší... (oficiální text distributora)

*CARNIFEX*

Som veľmi milo prekvapený, ako "seriózne" poňala myšlienku vraždenia pre zábavu, Penelope Spheeris. Mimoriadneho násilia sa divák síce nedočká, no tá bezstarostnosť z vraždenia, akoby išlo o bežnú náplň všedného dňa, tá je skutočne vyobrazená viac ako solídnym spôsobom. Mne osobne rozuzlenie nevadilo ( a prečo aj?), len škoda, že to nemalo väčšie grády či temnejšiu atmosféru. Inak Charlie Sheen je tu ako Johnny Depp v Nočnej More. Kto by to bol povedal, že sa z neho odstupom času stane jeden z najväčších šašov vo filmovom priemysle. ()

Visáč

"Eat my fuck." Krásne nekorektná anarchistická jazda dvoch asociálnych vyvrhelov ulicami nočného L.A. optikou režisérky, ktorá spracovala jasne exploatačný námet do nadčasového pojednania o toxickej maskulinite a not-so-yuppie (čti: blue collar youth) nihilizme. Bez moralít a bez filtru. Nazoomovaný úsmev Davida Berkowitza (Son of Sam) v opening credits montáži. No reason, no remorse. Just pure mayhem. ()

pornogrind

Dodělali školu a čekala je budoucnost ve fabrice. Ta jim ale moc nevoněla. Jenže to ještě netušili, že po tomhle víkendu v Los Angeles je čeká budoucnost úplně jiná. Celkem mě překvapilo, že má film tak málo hodnocení. Za tip na tenhle film vděčím uživateli HorrFi. Díky kámo. Bylo fajn vidět mladýho Charlieho Sheena. Ikdyž ten tu byl ve stínu svýho vypečenýho kamarádíčka. To byl dobrej pošuk. Celkově jde spíš o takověj průměrnej film, kterej neměl šanci na to aby udělal větší díru do světa filmu. Takhle málo hodnotících mě ale celkem překvapilo. Film lze najít pod třemi českými názvy. ()

dopitak

Motivace vytvoření námětu i natočení filmu jsou mi záhadou, což se ovšem dá říct i o chování "hlavních postav". Mám věřit, že dva kluci víceméně normálně prolezli až na konec střední školy, aby se pak z nich náhle přes noc stali vraždící maniaci? Otřesné dialogy a nepovedený dabing (Tonda Navrátil namluvil asi 58 postav...). ()

Olík

Ničím nevybočující osmdesátka hrubšího zrna s těžko uvěřitelným základem a jak už to u podobně laděných snímků bývá, s kariéru startujícími ušáky v hlavních rolích. Problém číslo jedna: Námět tlačí až moc na pilu......kdyby nechal Roye s Boem jenom tak trochu rošťačit, nabral by příběh realističtější kontury. Problém číslo dvě: Chlapci nevlastní (Caulfield trochu ano) onu toliko potřebou sociopatickou auru, jako například Timothy Van Patten v Třídě roku 1984 nebo samotný Alex deLarge Malcolma McDowella. Problém číslo tři: tím jsou stručně řečeno dialogy. Problém číslo čtyři: Nelogické chování ústřední dvojice. Problém číslo pět: Ten se týká pouze naších luhů a hájů, ale našinci dostupná kopie je co se týče dabingu.....no, řekněme slabší. I přes to všechno povinnost, pro ty, jenž jako já již v mládí propadly kultu Charlieho Sheena. ()

• Během úvodních titulků je možno vidět jména a fotky šesti skutečných vrahů. (pornogrind)
  • Roli Bo Richardse (Charlie Sheen) už s Maxwellem Caulfieldem zkoušel Crispin Glover, ale podle režisérky Penelope Spheeris byl jeho výkon hodně psychopatický. (Fenk)