poster

Cool Blue

 • anglický

  Cool Blue

Komedie / Romantický

USA, 1990, 87 min

 • Padme_Anakin
  ***

  "Podívej se na mě, dneska je mi 27, dvacet sedm! To je skoro 30. Jsem už dospělej. Víš, když mi bylo 25, moh’ sem blbnout a prošlo mi to. 26 byla brnkačka, prakticky jsem moh‘ prospat celej rok. Ale 27? To je území nikoho. Věkový očistec." Hlavní hrdina v den svých narozenin filosofuje a jeho nespokojenost je viditelná. A pak potká ji. A od té chvíle už nebude nic tak jako dřív. Film se nese v příjemné atmosféře, místy pobaví a rozesměje, hlavní postavy jsou dobře koukatelné a jedna se musí nad jejich problémy shovívavě pousmát.(10.8.2014)

 • dobytek
  ***

  Takový plácání od ničeho k ničemu v podání dvojice Woody Harrelson a Hank Azaria. Nevim, kdo přišel na to, že je to thriller. Je to spíš taková romantická blbina, ze který si zejtra budu pamatovat tak maximálně Seana Penna v příšerný paruce, kterej se ve filmu mihnul asi na 3 minuty. Ani nevim, jestli si to ty 3 hvězdy vůbec zaslouží, ale v poslední době mam "štěstí" na samý špatný filmy, takže asi už dávám 3 hvězdy všemu, co se dá dokoukat do konce a nemam potom nutkání navštívit gastroenterologa. 50%(29.6.2011)

 • misterz
  ***

  Veľmi jednoduchý príbeh miestami trochu nudný, ktorý sa ale nesie v príjemnej deväťdesiatkovej (resp. osemdesiatkovej) atmosfére. Na komédiu tu však bolo málo vtipu a na romantiku zase málo emócií. Až na pár hlášok W. Harrelsona (hlavne zo začiatku filmu) príliš nevýrazné a nemastné-neslané. Slabučký priemer. 50/100 50/100(10.8.2017)

 • TheRaven
  **

  Hodně mdlé romantické drama s komedií navrch (ne thriller jak je tu uvedeno). Mladej Woody nevýraznej, více zaujme postava, kterou hraje Hank Azaria. Příběh celkově krutě nedotaženej, dialogy slabý (viděl jsem to teda s dabingem, ale ani v originále to asi nebude žádnej zázrak).(13.7.2008)

 • dopitak
  ***

  Zvláštní film. Má výbornou atmosféru, ale některé části scénáře mi přišly poněkud nedotáhnuté. Například postava Christiane je jen načrtnuta, její problémy jsou naznačeny, ale zůstávají až do konce filmu nevysvětleny.___Nejlepší byl Bruce (Phil Brock) v galerii a jeho citování filmů (a tančení):-))___Hank Azaria hrál skvěle a asi si budu muset najít něco s ním, ale jedničkou byl pro mě jasně Woody, toho prostě můžu ve všem.(13.7.2008)