Reklama

Reklama

Sarinjaui Syopingmol

(seriál)
  • Jižní Korea 킬러들의 쇼핑몰 (více)
Akční / Drama / Mysteriózní / Thriller
Jižní Korea, 2024, 8 h (Minutáž: 60 min)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Když byla Jung Ji-An (Kim Hye-Jun) malá, přišla o své rodiče. Její strýc, Jung Jin-Man, který provozoval tajemné nákupní centrum, se jí ujal a staral se o ní, dokud neodešla studovat na univerzitu. Jednoho dne strýc zemře a Jung Ji-An se dozví pravdu o tom, co je ono nákupní centrum skutečně za místo. (HanzoBureshi)

Recenze (12)

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Nechytilo, nebavilo. Dal som tomu šancu v troch epizódach, myslím že je to viac ako dosť času nato, aby človek vedel reálne posúdiť, či ho samotný námet nadchne, alebo nie, pričom mne osobne samotný koncept “na preskáčku” medzi časovými osami nijak nevadil. Veď nie vždy musí byť schéma príbehu na jedno kopyto, akurát, že Ja osobne nie som veľmi stavaný na tieto “teen žánrovky” o mimoriadne nadaných deťoch, ktoré zvládajú súboje lepšie ako Predátor s Terminátorom dokopy. Kým iný očakávali akčnotu, mňa ďaleko viac zaujímala vzťahová zložka, ktorá ma bohužiaľ po pár pasážach tak či onak prestala baviť. Tak nič teda. Možno nabudúce. ()

moviefreak 

všechny recenze uživatele

Kórejský masaker v roku 2024 pokračuje!!! Skvelý scenár, brutálne akčné a originálne scény, jedna z najlepších scén s nožmi, odpudzujúci hlavný záporák, a ženská verzia Johna Wicka, na ktorú by bol sám Keanu pyšný... Príbeh o zrade, pomste a tínejdžérke, ktorá zdedí čierny obchod so zbraňami so všetkými plusmi, ale aj nepriateľmi. Druhú sezónu potrebujem takoj hneď!!! ()

Reklama

Hollohlaway 

všechny recenze uživatele

Akce za čtyři, děj občas za dvě hvězdy. Zápletka s malou neteří, která je hozená do vody byla super, to se mi hodně líbilo, ta žoldácká linka byla pro změnu jen průměr, ale dohromady to dobře funguje. Choreografie akce je hodně vysoko, herecky obsazeno taky fajn. Závěr byl velký masakr, ale tak nějak se to neuzavřelo, že by druhá serie? ()

tuctovychlap 

všechny recenze uživatele

nemusím príliš filmy či seriály japonské, kórejské, čínske, thajské etc...ad 1: viaceré som skúsil a boli nahovno..ad 2: vychádzajúc z 1. bodu som zistil, že im hodnotenie na čsfd navyšujú pravdepodobne fanatici milujúci ryžu, ak už nie samotná piata kolóna žltkastých stánkarov..ale..ale toto im vyšlo..! pobavil som sa, záplatka z môjho pohľadu nevyžadovala zložitosť, nakoľko jej odkrývanie prebiehalo v etapách a to zbavovanie sa šupiek cibule, resp. minulostné vratky boli naratívne veľmi fungujúce..malo to super akcie, chvíle napätia, ba aj humor sa tam dal nájsť..za mňa 5 porcií japchae..ak by bola druhá séria, pokojne ochutnám.. ()

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konečně lze na čsfd hodnotit?! Super, bylo na čase  ;)  Jako hodně příjemná jízda, která je příjemná právě proto, že je natočená, jak je natočená. Protože když se potom odhalí, proč se tohle všechno děje (a ne, není to vůbec brzo), tak se vlastně ukáže, že se zde jedná skoro až o banální zápletku. Vlastně ta jedna z těch úplně nejzákladnějších. Jenže ta cesta k tomu! Zážitek z A Shop for Killers je přímo závislý na způsobu vedení vyprávění. Prostě každý dlouho tápe, protože v rámci minulosti přítomnost prostě ne vždy úplně dává smysl. Protože by to přece "nemohlo být tak jednoduchý". A už jenom ten fakt, že v minulosti se děj odehrává tak zhruba polovinu celkového času. A vždycky to dává potom smysl do přítomných událostí. Protože když přišel sedmý díl, který byl sám o sobě možná lepší než finále samotné, tak to najendou všechno do sebe příjemně zapadne, a to finále je prostě jenom nevyhnutelný přesně takhle. Takže velká spokojenost. Ale když dám stranou tyhle věci, viděla jsem opravdu hodně povedené dílko, které je dobře natočené, obsahuje skvělou akci a dává smysl. No, je třeba víc? Já jsem divák skromný, takže jo, stačí  :) Jasná pět z pěti záležitost :) Update 13.3.2024: druhá série potvrzena  ♡ ()

Zajímavosti (1)

  • Ve 33. minutě hlavní hrdinka míří a střílí z pušky se zaměřovačem, ale nemá z něj sundanou krytku. (cerdax2)

Reklama

Reklama