Domácí vězení

House Arrest

Domáce väzenie

Komedie / Rodinný

USA, 1996, 108 min

Tenhle film jsem v dětství viděl mnohokrát, naposledy asi před jedenácti lety. A teď jsem se rozhodl najet na vlnu nostalgie a podívat se na to znovu. Přiznávám, hlavní důvod byla zejména mladá, překrásná a neskutečně sexy Jenn Láska, kterou jsem miloval už v osmi a už tenkrát jí hlavnímu hrdinovi šíleně záviděl. Navíc jsem tentokrát zjistil, že nazpívala i závěrečnou píseň, která je skvělá. A překvapilo mně, že i tenhle film je stále dobrý. S vynikajícím obsazením, zábavný, milý, příjemný, prostě super podívaná, která navíc ohromně uteče. 70% za film + nekonečno bodů za Jenn.(6.4.2020)

Taková pohodová rodinná devadesátková komedie z amerického maloměsta. Plus super sexy náctiletá Jenn Love. Pikantní a zároveň už dobře rozehraná. Někdy mě tyhle oldschoolovky dokážou spolehlivě potěšit.(22.2.2017)

• blackJag

Zrecyklovaná moralitka podle osvědčeného mustru. Divím se, že to někoho furt baví natáčet, že to někoho baví furt dokola produkovat, dívat se na to nebo v tom hrát. Nejhorší je, že ani než dojde na ty patetické proslovy a gesta, není to ani trochu vtipné. Nic, co by člověk ocenil, nad čím by se pousmál, prostě nic, ani náznak. 25%(17.3.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $7,032,782Tržby Celosvetovo $-(17.7.2009)

Milá vzpomínka na staré časy. Hrozně se mi tenhle film líbí, i po tolika letech co jsem ho naposledy viděl jsem byl unešen z toho všeho. Skvělí herci, bez kterých by to nebylo ono, ta atmosféra, zábava, nasmál jsem se, takže rozhodně plný počet.(14.4.2014)

• - Okénko, z kterého vylézá jeden z rodičů, je situované vertikálně. V záběru zvenčí však v horizontální rovině. (AlfaNumerO)