Domácí vězení

Domáce väzenie

Komedie / Rodinný

USA, 1996, 108 min

• rikitiki

Umělá, z prstu vycucaná, rodinná komedie ze sterilního prostředí. Takových jsou mraky. Tady je ještě velkým mínusem ucajdaný konec. /24. 7. 12./(24.7.2012)

Taková pohodová rodinná devadesátková komedie z amerického maloměsta. Plus super sexy náctiletá Jenn Love. Pikantní a zároveň už dobře rozehraná. Někdy mě tyhle oldschoolovky dokážou spolehlivě potěšit.(22.2.2017)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $7,032,782Tržby Celosvetovo $-(17.7.2009)

Milá vzpomínka na staré časy. Hrozně se mi tenhle film líbí, i po tolika letech co jsem ho naposledy viděl jsem byl unešen z toho všeho. Skvělí herci, bez kterých by to nebylo ono, ta atmosféra, zábava, nasmál jsem se, takže rozhodně plný počet.(14.4.2014)

• blackJag

Zrecyklovaná moralitka podle osvědčeného mustru. Divím se, že to někoho furt baví natáčet, že to někoho baví furt dokola produkovat, dívat se na to nebo v tom hrát. Nejhorší je, že ani než dojde na ty patetické proslovy a gesta, není to ani trochu vtipné. Nic, co by člověk ocenil, nad čím by se pousmál, prostě nic, ani náznak. 25%(17.3.2009)

• - Okénko, z kterého vylézá jeden z rodičů, je situované vertikálně. V záběru zvenčí však v horizontální rovině. (AlfaNumerO)