Nechte to na Beaverovi

Leave It to Beaver

Nechajte to na Bobra

Komedie / Rodinný / Fantasy / Romantický

USA, 1997, 84 min

Rozpočet $15miliónovTržby USA $10,925,060Tržby Celosvetovo $-(19.10.2009)

Bobr je fakt dobrej.(2.2.2007)

Remake seriálu z roku 1957. Tvůrci pochopili, že se nedá zkopírovat příhody rodiny Cleaverů, které jsou 40 let staré a tak to celé zabalili do moderního kabátu. Chrise McDonalda jsem viděl poprvé v kladné roli, Janine Turner je na rozdíl od tehdejší June Cleaver, Barbary Billingsley (která si tu střihla i malou roličku) kost k sežrání a vůbec celá rodinka vypadá víc normálně než ti panáci z 1957. Výborně tento seriál parodovala Mad TV ve své scénce Leave It To Blink-182. Tenhle film se o parodii nesnaží, zato úplně v pohodě pobaví. Seriály jako tehdejší Leave It To Beaver už nemají šanci, obraz dokonale bohaté a bílé rodiny z bohatého a bílého předměstí už naštěstí tolik netáhne. Přetransformoval se do neškodných komedií jako tato, anebo je vyloženě parodován, jako v geniálních Lidech z předměstí.(27.10.2005)

Tak tohle běželo na HBO snad každej druhej den a s trochou nostalgie musim uznat, že na ten film vzpomínám kladně. Sympatickej malej hrdina, co neustále mrví život svýmu staršímu bráchovi a má neskutečně rajcovní mámu. Takovej nenápadnej příjemnej film na dobrou náladu.(27.10.2005)

• Renton

Rodinná komedie, na níž mě osobně pobavil jen název Nechejte to na Bobrovi, jelikož dělám s 'bobre(ke)m' a tato formulace mě provází téměř každý den..(1.10.2005)