X-Girls

X Girls

Erotický

USA, 2001

• choze

THEY´VE GOT THE POWER... AND IT´S BETWEEN THEIR LEGS! Trojlístek komiksových superhrdinek (jedna se umí zneviditelnit, jedna je telepatka a jedna ovláda pyrokinezi) známých jako X Girls zachraňuje město před nebezpečným superpadouchem a jeho poskoky. Dočkáte se i několika primitivních počítačových triků, celkově průměrné, ale Sylvia jako unesená paní ambasadorka tu má jednu pěknou lesbickou scénu se svou asistentkou.(16.3.2004)

Sylvia Saint je fakt děsná kost (paní ambasadorka). Ale jinak ty ostatní jsou taky dobrý. Poslední akce nemá vůbec žádnou úroveň. Ale porna od Privatu jsou extrémně dobrý (ale krátký) . Což mi připomíná, že si musím pořídit UPC s tim Privatem nonstop celý den.(31.3.2004)

Kde se tady sebral tenhle film? To jsem nevěděl, že se tady vede už i porno. Scéna se Sylvií Saint je nejlepší a tady přece o děj a o triky nejde, že?(16.3.2004)

Výborné porno se skvělou Silvií Saint.(21.6.2011)

Byl by to normální průměrný pornáč, nebýt naprosto šílené zápletky (i když který pornáč nemá, že?) a na žánr i dobré hudby, naprosto vykrádající starého Batmana.(22.9.2006)