Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Mladý agent Alex Scott dopadne v uzbekistánských horách pilota, který prodal obchodníkovi se zbraněmi Arnoldu Gundarsovi neviditelné vojenské letadlo, zvané Čepel. V Los Angeles se na poradě seznámí s detaily další akce. Musí se vydat do Budapešti, kde se Gundars chystá letadlo prodat. Vystupovat má jako asistent černošského boxera Kellyho Robinsona, který se utká o mistrovský titul a na žádost prezidenta souhlasil, že se tajné operace zúčastní. Spolupracovat mají také s atraktivní agentkou Rachel a slavným špionem Carlosem. V Budapešti unese namyšleného boxera krásná tmavovláska a v tovární hale ho nutí prozradit jméno svého komplice. Naštěstí šlo jen o test, který měl boxera prověřit. Dívka je ve skutečnosti agentka Rachel. Vybaveni replikou zlatého Gundarsova pera, ve kterém je ukryto sledovací zařízení, se vydají na party, kterou obchodník pořádá ve svém sídle. Podaří se jim pera vyměnit, Alex pronikne do pracovny a stane se svědkem prodeje letadla čínskému obchodníkovi. Kelly však omylem spustí alarm a muži musí uprchnout. Další den se agenti vydají za obchodníkem do lázní. Je to však past. Strhne se divoká přestřelka, během níž Rachel zahyne. Kelly v poslední chvíli dorazí do sportovní haly k zápasu o titul mistra. Alex se mezitím, ukryt v Gundarsově autě, dostane k letadlu, které právě přebírá nový majitel, Číňan Zu Tam, který hodlá dopravit do Washingtonu jadernou bombu. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (162)

Lima 

všechny recenze uživatele

Pár vtipných momentů tu je, ale většinu ze sto minut filmu jsem se nudil. Nevadilo ani tak otřepané schéma ´hajzlové ukradli naše letadlo a my, americká vláda, ho chceme´, jako spíš to, že spousta scén se tváří, že jsou hrozně vtipné, ale nejsou a kolikrát postrádají pointu. Eddie Murphy svůj vzácný komediální talent opět promrhal a obávám se, že tenhle film jeho návratem na výsluní nebude. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $70miliónovTržby USA $33,561,137Tržby Celosvetovo $50,732,945║ Tento námet je už tak otrepaný, že ísť v zaužívaných šľapajach sa moc nevypláca a tým pádom keď to nemá čo ponúknuť je to len maximálne výkrik do tmy, jedine čo poteší je pre oko lahodná Famke Janssen ináč je to len prezentácia trápnych scén. /35%/ ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Obyčejná akční komedie s dvouma herci, které já osobně mám hodně rád: Eddie Murphy a Owen Wilson, zatímco si Eddie směřuje do filmového pekla v současné době, Owen Wilson si stále drží svůj standard a je to vidět i v tomto filmu. Přestože je v jistých ohledech trapný a debilní, dá se na to párkrát podívat a určitě se semtam i na poněkolikáté pobavím, jenže chvíli na to na něj s radostí zase zapomenu. Slabší průměr, nic světoborného, asi bych si ty dva spolu představoval naprosto jinak, kupříkladu Owen Wilson se s Jackie Chanem předvedl velkoryseji než zde Eddie Murphy. Možná to je na škodu, možná to je fakt, že s Eddiem se příliš dobře netočí. Nedokážu posoudit. Hlavní je, že tento film je slabší průměr, ale to je na zdejším hodnocení vidět samo o sobě, takže proč to tu dál pitvat? :) ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Richard Gibbs: 1. Rock The Part 2. My Cherie Amour 3. You Don't Love Me (No, No, No) 4. Fox Sports Radio Theme 5. Cash, Money, Cars, Clothes 6. Látod zokog a szívem 7. Hungarian Dance No. 5 8. Sexual Healing 9. Let's Talk About Sex (Ez legalább szex) 10. Full ModeMultiply ()

POMO 

všechny recenze uživatele

Blbá a rýchlo prešumiteľná, ale pomerne zábavná oddychovka. Ústrednej dvojke to spolu svedčí výborne. Ich spoločná akcia infiltrácie do postele Famke Janssen ma rozosmiala do kolien. Menej kultivovaná komédia než Showtime, ale oveľa zábavnejšia. ()

Galerie (41)

Zajímavosti (4)

  • Film byl nominován na cenu Zlatá malina celkem ve třech kategoriích, a to nejhorší remake, nejhorší herecká dvojice a nejhorší herec, o kterou se zasloužil Eddie Murphy. (Terva)
  • Když se agent Alex Scott (Owen Wilson) popere s boxerem Kelly Robinsonem (Eddie Murphy), má rozbitý dolní ret. O pár záběrů dál má však ústa naprosto v pořádku. (jujec)
  • Natáčení probíhalo i v České republice. (I.T.I.S)

Reklama

Reklama