poster

Vicino di casa, Il (TV film)

Thriller / Mysteriózní

Itálie, 1973, 60 min

Režie:

Luigi Cozzi

Scénář:

Luigi Cozzi

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

 • giallo
  **

  U prvního dílu ze série Door into Darkness byl na režisérské stoličce začínající Luigi Cozzi. Pod dohledem ho měl samotný Argento a výsledek? Více než podprůměrný. Jednoduchý námět, jehož zpracování bylo maximálně na 20 minut je natažen na neúnosných 60 minut. Vizuální stránka je ukázková šeď, jíž vevodí unilá kamera a když nad tím tak přemýšlím, tak není ani co vyzvihnout. No a co si budeme nalhávat, Cozzi nikdy nekopal první ligu (Paganini Horror) a jeho nejsvětlejším místem ve filmografii byl lehce nadprůměrný The Killer Must Strike Again. A člověk se pak nemůže ničemu vůbec divit...(10.2.2012)

 • Vishnar
  ***

  První ze čtyř povídek z cyklu Daria Argenta Door into Darkness. Jednoduchý příběh o sousedských vztazích. Mladý pár s dítětem se nastěhuje do nového bytu a chystá se zde strávit první noc. Jaké je jejich překvapení, když se jim na stropě objeví zvětšující se skvrna. Při bližším průzkumu horního patra najdou u svých sousedů ve vaně mrtvolu ženy. Poté jsou nuceni schovat se ve svém temném bytě, zatímco vrah se pokouší zbavit dvou očitých svědků.(4.12.2008)

 • pepua
  ***

  Menší SPOILER: Je fajn, že mladý pár řeší, že nahoře nechali zapalovač, ale že vypli tu vodu... no ale budiž...(12.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace