Reklama

Reklama

Tvrdý akční příběh teenagerů, kteří prožívají hrozivé nebezpečí ze strany šílených vrahů v divočině Jižní Californie, natočený podle skutečné události. (D-ALVIM Video)

Recenze (19)

majo25 

všechny recenze uživatele

Slasher má miestami dobrú atmosféru, ktorú využíva na osamelej chate a za tmy. A aj keď je osadenstvo chaty relatívne nesympatické - skupinka mladíkov + ich nadržané partnerky - pri tomto žánri je to celkom bežné. Klišé strieda klišé. Treba povedať, že záporáci sú skôr slabí, využívajú iba moment prekvapenia a poznanie svojho priestoru a preto v konfrontácii s nožom či mačetou nemajú veľkú šancu proti po zuby ozbrojeným paintballovým nadšencom. Preto padnú vhod nejaké tie pasce. Síce film nenudí, ale vcelku ide len o čistý priemer. ()

Kosmik 1 

všechny recenze uživatele

Tak tohle je opravdu velká nostalgie, kdy jsem to za dob VHSek sjížděl u tety v obýváku po tajnu, když zbytek osazenstva rodiny mělo zahradní večírek a mysleli si, že koukám na pohádku. :-D Jojo, na tu dobu to byla docela brutalita a solidní horor. Jasně, tenkrát jako děcko jsem absolutně nerozlišoval, jestli to bylo A nebo B a upřímně mi to bylo jedno..... důležitý bylo bát se a to jsem se tedy opravdu bál. :-D Člověk to musí posuzovat z tohoto hlediska, pak by, dle mého, se tomuto snímku dostalo mnohem solidnějšího ohodnocení. ()

Reklama

Teardown 

všechny recenze uživatele

Nostalgie jako blázen. A ač laciný film narvaný k prasknutí klišovitostí, s chováním protagonistů místy až na hranici stupidity, tak pořád skvěle zábavné... "hm", řekl bych spíše céčko:) Kdo překlene ten drobně ospalý začátek a nebudou mu vadit výše vypsané aspekty, bude zcela jistě spokojený tak jako já. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Partička paintballových válečníků má tu smůlu, že si vyrazí na piknik na místo kde se pohybují skutečný lovci a zabijáci co se s tím zrovna dvakrát nemažou. No řekněte sami není to libovej brakovej námět? Já neměl o tomhle zapomenutým béčku ani potuchy, samozřejmě, že kdo jinej ho mohl vyhrabat než vegetol.mp. Je to něco mezi akčňákem a slasherem z naprosto typickou osmdesátkovou bezstarostnou atmosférou k čemuž přispívá i naprosto charakteristický hudební podmaz. Ano je pravda, že docela dlouho se to rozjíždí, ale tvůrcům se daří udržovat dobrou atmosféru a diváka v očekávání věcí příštích. Pochopitelně to, ale nezapomenou občas i odlehčit nějakým tím fórkem nebo hláškou aby bylo jasno, že to není míněno úplně smrtelně vážně. Poslední půlhodinka už je docela jízda, atmosféra graduje, mrtvoly přibývají a zábava je zaručena. Nemůžu si pomoct, ale pod 4* prostě nedám a to ani když vidím takový film dnešní optikou. Někde jsem četl, že 80 léta jsou desetiletím obskurního vkusu, no možná to tak je, ale mě to nesere.70% ()

Gorehound 

všechny recenze uživatele

Veľmi dobrý 80s survival, ktorý to vsádza na napätie, viac ako na gore(aj keď nič proti gore, samozrejme, aj tu by sa sem tam zišlo). Prekvapivo až vynikajúca kamera, parádna atmosféra(opustený dom, lesy...) a pekne dávkované napätie a feeling v štýle "Čo sa to dočerta deje?". Hlavný hrdina sympaťák a super je, že o hlavných vidlákoch sa dozvieme len v náznakoch. Začiatočný paintballový súboj je až príliš dlhý a trocha viac gore a väčší a vynaliezavejší bodycount by filmu určite neuškodil, ale ok, asi to tvorcovia chceli takto. Ale inak- výborný film, "smrdiaci" 80s a kazetami- a tak to má byť. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama