poster

Pasta (TV seriál)

 • Jižní Korea

  파스타

 • anglický

  Pasta

Romantický

Jižní Korea, 2010, 21 h 44 min (Minutáž: 64–66 min)

 • Wajny13
  ***

  Krásný začátek seriálu, který postupem času zeslábnul. Hlavní hrdinové jsou perfektní - věčně rozzuřený Choi Hyun Wook a občas až moc hodná Seo Yoo Kyung. Vedlejší role mi přijdou nevýrazné a občas ztrácejí na významu - chybí mi zde pořádná mrcha:D, (která by vnesla trochu života do seriálu) a nějaký pořádný soundtrack, který by rozpohyboval seriál. Dávám 2-3* hlavně za hlavní postavy a za vaření, které provázelo celý seriál.(11.8.2013)

 • Zelilu007
  ****

  Mínusem bylo to, že jsem měla při sledování pořád hlad. Mňam, tam dělali dobroty. Sice děj skoro vůbec, ale všechno to táhli hlavní postavičky, které jsme si nakonec zamilovala. Nejvíc se mi asi líbil první díl ta věc se zlatými rybičkami . 100 procent to ale není. Prostě seriál o vaření a kuchařský branži. Jinak SPOJLER: Krásné polibky.(7.11.2014)

 • triana
  ***

  Lee Seon-gyun to v tomto seriáli vyhral na plnej čiare. Ukázal, že vie byť presvedčivým cholerikom (miestami i mňa striasalo), taliančina mu tiež šla od ruky (alebo od jazyka?). ///Kong Hyo-jin hrá príjemnú osôbku s vytrvalosťou jej vlastnou, viac sa mi však pozdávala v Thank You. ///Chu Heon-gon je tuším jediný, ktorý neprejde zmenou, ale pri jeho postave sa to ani nevyžaduje. Počas celého seriálu rozpúšťa tenziu (niekde ju možno sám vyvoláva, ale odpúšťam mu) a navodzuje príjemnú atmosféru, a tak to má byť (narozdiel od jeho sestry, ktorá mi bola odporná, no fuj!). ///Sklamaním pre mňa bola Lee Ha-nui, ktorá ma neskutočne štvala. Pozerať sa polovicu seriálu na jej úsmev (som Miss Kórea) v situáciách, kedy by sa mala cítiť trápne a so sklonenou hlavou hľadieť maximálne na svoje topánky a druhú polovicu seriálu na jej neustále zvraštené čelo a náznaky sĺz, ktoré nie a nie vyjsť (ľutujte ma, niet väčšej chudiny na svete), to bolo na mňa priveľa. Nepopieram jej výnimočnú krásu. Ale herectvo by mala zavesiť na klinec a radšej sa plne venovať modelingu a hre na gayageum. ///No a nakoniec veľké a nemilé prekvapenie v podobe Lee Sung-mina. Mám ho veľmi rada a bolelo ma pozerať sa, ako hrá lúzera bez chrbtovej kosti. ///Režisér teda mojím kamarátom nebude. ///Aby sa nepovedalo, môžem pochváliť soundtrack, i keď miestami ho bolo až-až. Priveľa. ///3,5 hviezdy.(1.2.2013)

 • mayna
  ***

  Rozhodně je to kulinářský zážitek. Jen ty porce si nedovedu představit u nás. Začátek je moc hezký, romantický, roztomile napínavý. V kuchyni nóbl restaurace se odehrává tolik věcí. Hlavní dvojka se k sobě krásně hodí, jen mi ona časem přišla jako masochistka - no který jiný by se líbilo, kdyby na ni ten její pořád řval? A před ostatními... Ale po dlouhatananánským prostředku to ke konci zase chytlo rychlejší spád a navíc to dopadlo moc pěkně = podle mých představ, takže za mě pěkný 3*.(1.3.2016)

 • Magi90
  ****

  Pro mě byl tento seriál milým překvapením. Jelikož já jídlo ráda, tak jsem se i ráda dívala na každý díl, a že tam byly opravdu unikátní kousky, můžu jen potvrdit. Hlavní dvojice opravdu nenudila, a oba dva jsem si hned oblíbila. Hyun Wook si v každé situaci dokázal poradit, a fakt se mi líbilo jak té kuchyni šéfoval. Zkrátka, je to seriál o vaření, jídle, lásce a vztazích mezi kuchaři. Moc pěkné, 4 :-)(2.11.2013)