Pasta (TV seriál)

파스타

• angličtina

Pasta

Romantický

Jižní Korea, 2010, 21 h 44 min (Minutáž: 64–66 min)

Krásný začátek seriálu, který postupem času zeslábnul. Hlavní hrdinové jsou perfektní - věčně rozzuřený Choi Hyun Wook a občas až moc hodná Seo Yoo Kyung. Vedlejší role mi přijdou nevýrazné a občas ztrácejí na významu - chybí mi zde pořádná mrcha:D, (která by vnesla trochu života do seriálu) a nějaký pořádný soundtrack, který by rozpohyboval seriál. Dávám 2-3* hlavně za hlavní postavy a za vaření, které provázelo celý seriál.(11.8.2013)

Pro mě byl tento seriál milým překvapením. Jelikož já jídlo ráda, tak jsem se i ráda dívala na každý díl, a že tam byly opravdu unikátní kousky, můžu jen potvrdit. Hlavní dvojice opravdu nenudila, a oba dva jsem si hned oblíbila. Hyun Wook si v každé situaci dokázal poradit, a fakt se mi líbilo jak té kuchyni šéfoval. Zkrátka, je to seriál o vaření, jídle, lásce a vztazích mezi kuchaři. Moc pěkné, 4 :-)(2.11.2013)

Docela příjemný seriál se spoustou vaření a sympatickou herečkou v hlavní roli; nicméně mě donutil zamyslet se nad tím, že v Jižní Koreji podle různých statistik není dobré být žena. Je tady krásně vidět, jak otec nepokrytě preferuje syna před dcerou a jak si dcera má tendenci vybrat partnera podobného otci (když na mě řve, znamená to, že mě má rád, tak to znám od tatínka). Šéf na pracovišti nechce pracovat s ženami, tak se je snaží pod různými záminkami vyhodit. Hlavní hrdince kolegové rádi připomínají, že práce kuchařky pro ni není vhodná (pánvičky jsou přece tak těžké a Tvoje zápěstí je přece tak slabé) a byli by nejraději, kdyby do smrti drhla špinavé nádobí a loupala brambory (zde spíše krevety) za nuzný peníz. Ačkoliv okolí hrdinky projde určitou sebereflexí a vývojem, je otázka, do jaké míry je hrdinka schopná si uvědomit vlastní potenciál.(1.6.2020)

Rozhodně je to kulinářský zážitek. Jen ty porce si nedovedu představit u nás. Začátek je moc hezký, romantický, roztomile napínavý. V kuchyni nóbl restaurace se odehrává tolik věcí. Hlavní dvojka se k sobě krásně hodí, jen mi ona časem přišla jako masochistka - no který jiný by se líbilo, kdyby na ni ten její pořád řval? A před ostatními... Ale po dlouhatananánským prostředku to ke konci zase chytlo rychlejší spád a navíc to dopadlo moc pěkně = podle mých představ, takže za mě pěkný 3*.(1.3.2016)

Mínusem bylo to, že jsem měla při sledování pořád hlad. Mňam, tam dělali dobroty. Sice děj skoro vůbec, ale všechno to táhli hlavní postavičky, které jsme si nakonec zamilovala. Nejvíc se mi asi líbil první díl ta věc se zlatými rybičkami . 100 procent to ale není. Prostě seriál o vaření a kuchařský branži. Jinak SPOJLER: Krásné polibky.(7.11.2014)