Krtek a sněhulák

Zdeněk Miler

Gaia Vítková

Zvuk:

Jan Kacián

Sněhulák musí bejt skvělej kámoš, škoda že je jenom na jednu sezónu :-)(26.7.2005)

Až na to, že sněhulák vypadá stejně jako krtek, jenže v bílé...Ale krtek má pro změnu skvělou módní čepici... :) Jinak v epizodní roli tu mezi lanovkami vystupuje záchranář bernardýn, ale nevím proč nemá typický soudek rumu. :-)(19.11.2003)

Krtkova záchrana sněhuláka, jehož skupenství pozvolna přechází, vlivem příjemných slunečních paprsků, z pevného do kapalného. Krtkova genialita rozhodně spočívá v tom, že v naší domovině objevil celoročně zmrzlou horu.(17.6.2009)

Jeden z nejoblíbenějších večerníčků na kterém jsem vyrostla(27.1.2009)

85%(9.10.2007)

Krtek je zřejmě nesmrtelný a nadčasový. Nápad, syžet y příběhů, realizace, všechno je harmonické, originální a přitom zobecňující, zkrátka geniální.(2.4.2012)

• WANDRWALL

Není snadné po více letech navazovat na můj dávný vztah s krtečkem. Proto přijímám jeho nové díly s rozpaky. Ale chápu, že stále jeho tvůrce ho má rád, žene ho do situací, které mu nepřeji, a to je třeba i setkání se sněhulákem.(27.9.2010)

Pořád jeden z těch lepších nových dílů, ale nemohu se ubránit tomu, že nám krtek tak nějak teletubbiesovatí. Pořád samé objímaní, pořád samé tuli tuli, krtek se nám příjemně zakulacuje v průběhu dílů. A kdopak je také hezky barokně zaoblený? Přece Tinky Winky, Laalaa, Dipsy a Po... 70%(9.2.2012)

Sněhulák ztratil koule!(15.12.2008)

Mno... ale jo, zkratka ke krtkovi patří ;o)(5.4.2014)

Nejlepší z "nových" dílů.(8.4.2011)

Z porevolučních krtkovských filmů rozhodně jedno z nejpovedenějších a nejmilejších dobrodružství našeho hmyzožravého hrdiny, jež si tentokrát pořídil sezónního kamaráda v podobě sněhuláka. Síla přátelství vítězí nad čtvero ročními obdobími.(14.5.2019)

Jeden z nejkrásnějších Krtečků! Krásné přátelství se sněhulákem, kterého si Krtek postaví. Když se oteplí, odveze ho na vysokou zasněženou horu, aby se mu neroztál a až napadne sníh, znovu se spolu potkají! K vidění na You Tube..(17.2.2008)

Jedna z nejznámějších českých animovaných pohádek pro děti. Jako malý capart jsem měl Krtečka rád, ale objevily se dětské seriály, které jsem měl radši.(6.1.2009)

Tento unikátní díl Krtkových dobrodružství si klade jednu specifickou (nicméně velmi závažnou) otázku: a to, zda může být sněhulák studenej a zároveň teplej. Sněhulák se s Krtečkem pořád dokola hladí po tvářích, objímají a lísají se k sobě s vervou až nemístnou, takže je nasnadě, jak na primární otázku odpovědět. Přestože však Krteček v tomto díle projevuje výrazné homosexuální sklony, nedočkáme se nevýchovných nechutností. Například k oblizování mrkve naštestí nedojte. Na nefalšovanou zoofilní perverzi si musíme počkat až do epizody "Krtek a maminka"...(29.12.2010)

Storpocentně dojímavý závěr(15.1.2009)

aneb Jak nenechat kamaráda ve štychu!(18.11.2010)

Sněhulák je nejlepší díl, vždycky je mi ho hrozně líto, ale nakonec to dobře dopadne, protože krtek je fiškus. Jupíí(8.6.2011)

Klasika XVI.(31.10.2011)

Legendární krtek a jeho trampoty. 85%(12.12.2012)

<< předchozí 1 2