Komentáře uživatelů k epizodě (2)

  • 6thSun
    ****

    Už dědek Huml z Chalupářů věděl, že lepší než bydlet v paneláku, je hospodařit s Kemrem, kterej ho postříkal barvama a nadával mu do hulvátů. Tady je do panelových klecí hnána celá herecká plejáda, přičemž všichni jsou nucený přestírat, jak se na nový bydliště strašně těšej, i když jim to nikdo nevěří (viz zasněný pohled Maciuchový na prolétající letadlo a poznámka neméně veselého Postráneckýho: "To bude odteď náš budíček."). Jenže právě ta herecká smetánka (v podstatě celou stopáž I. dílu se vynořují hvězdy tehdejší scény) zaručuje koukatelnost, zvlášť ve spojitosti s ne úplně hloupým scénářem, ve kterém je největší prostor věnován Růžkovi, jenž se jako jedinej stěhovat nechce a boj, kterej kolem toho svádí, je největší předností I. epizody. (a taky Hanzlík sdělující Kolářové, že vypadá líp zezadu než zepředu)(4.3.2018)

  • Ironfood
    **

    V podstatě jedinou aspoň trochu zajímavou linií je Růžkova snaha udržet se na Malé straně. Jinak už měl zaujalo jen obsazení prvorepublikového milovníka Jiřího Dohnala(26.5.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace