Vztah Evy Klimtové a Slávka Kefurta utrpěl vážnou trhlinu. Slávek podlehl jednomu pokušení a pochybovačná Eva mu nedokáže odpustit. Otto Pilich prochází úspěšně televizní soutěží Deset stupňů ke zlaté a zdá se, že větším problémem než soutěžní otázky je pro něj stoupající popularita. V sedmém kole soutěže se dovrší míra jeho trpělivosti, ale své rozhodnutí přísně utají i před manželkou. A tak v den vysílání nastane v domě poprask. (TV JOJ)

javlapippi

Hanzlík buduje trvalý vzťah, ale osvedčené vzorce chovania z predošlej promiskuitnej éry sa ťažko opúšťajú. "Svatbu budeme mít šestýho listopadu, aby sme vo každým výročí měli zaručenej ohňostroj!" Z Menšíka sa stala regulérna mediálna hviezda, čo si užíva hlavne manželka Hlaváčová a jemu osobne to čím  ďalej tým viac lezie na nervy. "Kluci neblbněte, copak jsem Gott nebo Pilarová?!" Nakoniec volí vycúvanie zo súťaže, čím urobí škrt cez rozpočet všetkým okrem Fondu solidarity (nie tej z Poľska). "To bude něco ruskýho, je tam vodka." Inak sa na Cupáka chystá nejaká habaďúra, deti korčuľujú v daždi a v Austrálii sa niekomu zacnelo za rodnou hrudou. "No jo, ale kluci říkali, že jseš starej šprt..." Opäť solídna epizóda, najviac ma dostala scéna, kedy zamĺknuté osadenstvo krčmy s pivami v hrsti napäto sleduje vedomostnú súťaž venovanú divadlu. Štyri frťany pre pána Pilicha. ()