Návštěvní den č. 2 (divadelní záznam)

Komedie / Hudební

Československo, 1969, 60 min

Ján Roháč

Komentáře uživatelů k divadelní záznamu (13)

Chodím spát se pštrosy, nečtu básně Antoníny Sovy, nepletu si inervijuka s datlem, jsem ozdobou všech recepcí a pohřbů, zavírám filozofy do kanálu a souhlasím s tím, že žárovka je metla lidstva. A nyní si jdu zatočit klikou lanovky, protože jsem posnídal trochu teplé žemle a jelikož očekávám, že mne bude zdravit svými větvi jasan, tak si s přírodou zařvu Jipijipijipijou. Na tomhle jsem zkrátka vyrůstal a dodnes na to nedám dopustit.(23.10.2015)

"Oblíbená značka vína?" - "Rum!"(31.1.2014)

Pánové Šimek a Grossmann jsou bezchybní, jako vždy.... Moje srdeční záležitost....(31.1.2010)

Nemá cenu psát všude to samé, tak to upíchnu sem. Miluju je. Vždycky, když je příležitost, tak neodolám a koukám i po osmdesáté deváté. Ať si kdo chce, co chce říká. Ať si mamka slzy utírá. Takovýhle laskavý a chytrý humor, který si navíc krásně hraje s češtinou, tu už nikdo neumí.(23.3.2015)

Nejlepší na tom všem byla vždy ta povídka. Ty jsou kouzelný.(20.8.2008)

"Monokini jsou za a) dámské plavky nahoře bez b) modřiny pod okem způsobené pádem na žehlící prkno za c) cizokrajní moli napadající tesil" :-)(15.2.2016)

Tradičně výteční pánové Šimek a Grossmann jsou doplněni písněmi tehdy populárních žen, čtou jednu ze svých výtečných povídek a navíc si neustále ze sebe utahují. Je to sice dnes technicky zastaralé, ale nápadově stále bohaté a inteligentní.(30.6.2008)

Plny pytel problemu S+G.(8.4.2011)

Jeden z nejlepších návštěvních dnů, který by u nikoho neměl chybět doma. Vyprávění Šimka je excelentní a skvěle mu sekundují všichni ostatní.(2.6.2012)

Tomu říkam zábava když se dnes koukám na dnešní takzvanou zábavu tak je mi do breku, pánove Grosman a Šimek jsou výborní.(6.1.2012)

Krásný, jedinečný, nezapomenutelný. Pánové uměli humor, který je postavený na něčem úplně jiném, než se nosí dnes. Dnes mám nějakou práci na zahradě, takže sekerou jetel a pohrabovat budu kleštěma.(28.1.2017)

To nemělo chybu, můj oblíbený z Návštěvních dnů.(24.3.2015)

Toto je dámy a pánové humor!(15.1.2017)