Útěky (TV film)

Česko, 2003, 85 min

• Cival

Konečně film ČT, který má trochu zajímavou formu. Škoda jen, že se na něj právě kvůli vizuálnímu zpracování nedá koukat... Kameraman sice loudí z nádobí hezké barvy, má vpravdě pěkně nasvíceno, ale z té neurotické ruční kamery začne po chvíli bolet hlava.(16.11.2003)

Výborné herecké výkony, avšak trochu nevyrovnaný scénář a slabší závěr. Kamera no comment.(3.4.2006)

• DonPedro

Příjemně přirozené situace, dialogy a herectví ve filmu, na který se bohužel nedá koukat. Snesu ruční kameru i nějaký ten zoom, ale tady chybí cit pro míru a přebývá záchvat padoucnice, kterým byl postižen nebohý kameraman.(10.11.2003)

Povedený lidský snímek, který je ale z technického hlediska jen obyč. kamerové cvičení, které díky občas dost silné roztěkanosti sotva zaujme!(10.11.2003)

• Slarque

Příběh byl docela zajímavý, herecké výkony také. Ale dát více filmu, z jehož sledování mě bolely oči, považuji za nesmysl.(17.12.2003)