Série(3) / Epizody(39)

otík

Hodnotím nové večerníčky z roku 2014. Štaflík a Špagetka jsou většinou líní a nechtějí nic dělat, ale otravný a někdy i docela smůlovatý havran je vždy vyprovokuje ke správnému činu. A ať už jim tu práci a zábavu kazí nebo jim pomáhá, konec je vždy stejný - mají se rádi. Velmi dobré a hlavně podařené pokračování starého klasického večerníčku. ()

Lachtaan

Z té škály animačně obdobných Večerníčků (Rákosníček, Malá čarodějnice, Kubula...) dost možná nejslabší kousek, stále ale krásně nostalgický. S klidem na duši můžu říct, že i Štaflíka jednou budu pouštět mým dětem, už jen proto, abych je odradil od odpadních pořadů, které jsou pro tuto věkovou skupinu vyráběny v dnešní době. ()

lucascus

Ta vrána byla pěkná svině, večerníček dobrý, ale hold české večerníčky mají laťku vysoce nastavenou, proto jen za tři. ()

Zagros

Štaflík a Špagetka jsou další z dlouhé řady našich večerníčků. Jako malý jsem to sledoval a bavili mě, jako dospělý jsem se k nim ale už nikdy nevrátil. Přeci jen konkurenci měli obrovskou a k tomu úplně nejlepšímu nikdy nepatřili. Průměrné tři hvězdy pro průměrný večerníček. Průměrný ovšem tentokrát neznamená špatný. ()

Paity

Vcelku slušná klasika, která si zaslouží obdiv. Nicméně já nebyl nikdy jejich fanouškem, ale chápu když se to někomu líbí. ()

RadimFišer

Jsou někteří pejskové, které mám prostě rád. A to si uvědomuji zvláště ted ve svých dospělých letech. Štaflík a Špagetka přicházejí na scénu. ()

Luisis

Krásné a bohulibé synth melodie které do nás Jaroslav Celba valí jsou úchvatné. Je ve skvělé formě. Miluju tenhle večerníček, je beze slov a vlastně Světový!! - 80% ()

Nawri

Ta vrána je prostě moc, vždycky jsem jí hrozně fandil, taková malinká, chamtivá, nepřející a neskutečně vychcaná vránička, libová. ()

Petr59

To se mi tedy moc nelíbilo. Některé příběhy byly velmi nezáživné, chyběl jim třeba děj. Podprůměrný večerníček s nepatrnými klady. ()