Daltoni

Lucky Luke and the Daltons

Komedie / Western

Francie / Německo / Španělsko, 2004, 86 min

• Pythonator

Další bestialita nejtrapnějších francouzských komiků současnosti. Pánové dělají neustále ostudu francouzské komedii a zahlcují nás podobnýma sračkama. Daltoni jsou přitom jeden z těch lepších filmů, kde můžeme tyhle paka vidět. Další nevyužitý námět perfektní předlohy. Jedna hvězdička za pěkné barevné filtry a pár dobrých scén.(8.3.2014)

• Torgal

Totálne trápna komédia, ktorá mi pripomenula imbecilných Agentov dementov. Humor tu absolútne nefunguje, postavy sú extrémne nesympatické, efekty hnusné a scenár načisto debilný. Fakt som sa pri tom cítil trápne. Technická stránka síce občas ponúkne aspoň náznak zlepšenia, ale bohužiaľ ostane len pri ňom. 1/10(7.3.2009)

Tak tohle je fakt silena kokotina. Cozpak o to, podivat se na znamej pribeh z pohledu Daltonu neni blbej napad a i kdyz neni dej kdovijak promakanej, da se to prezit. Horsi je, ze vetsinu casu se hlavni ctyrka jenom silene sklebi a jejich vudce pripomina Pavla Lisku. Til Schweiger sice jako Lucky Luke spatnej neni, jenze ten tam je sympatak Terrence Hilla a tohle je jen takova karikatura. Kdyz ale pominu tyhle minusy, precejen i tady se najde sem tam nakej netrapnej vtip, hudba vykradena z hromady jinejch filmu je paradni a hodne se povedla i vizualni stranka, ktera je fakt moc pekna, akorat obcas to je drobet prepaleny s nejakejma filtrama. A pak tu je jedna brutalni akce s tezkym kulometem. Slabsi 3*.(12.6.2008)

"Kreténi divokého západu" sú väčšia rozprávočka než animovaný Lucky Luke, skrz to sú realistické postavy bratov Daltonovcov vybrané výborne (aj keď teda nie sú úplne identický), a myslím že hercami naozaj prežité. Malo to svoj šmrnc, ale taktiež to malo kostými ako kúpené vo výpredaji v Tescu pred halloweenom.(6.10.2015)

Agenti nula nula je hrozná magořina, ale i přesto jsem chtěl další film těchto rádoby komiků vidět. Už jenom díky tomu příběhu. Nápad je to totiž opravdu dobrý a popravdě film samotný zlý vůbec není. Ty procenta by si podle mě zasloužit nemusel, dal bych mu klidně víc. Daltoni jsou totiž filmem věrně kopírující bratry Daltony, tak jak je znáte z pohádek o Šťastném Luckovi, naprosto přesně. Dementní, praštění, trapní ale občas ignorantsky vtipní. Možná vidět film jako malý, rád na něj v dnešní době budu vzpomínat, protože celý film je nádherně barevný, skoro jak namalovaný a hezky se na to kouká. No a popravdě občas tam jsou chvilky, které od srdce opravdu pobaví i když je to praštěné. Určitě tenhle film nijak nebudu hanit. Pobavil jsem se u něj a tím jak je blbej tvůrci vlastně dokázali to, že věrně kreslené postavy přetvořili do reálného světa, protože takoví Daltoni skutečně jsou.(22.4.2009)

• - Sudca odsúdi bratov Daltonovcov na 5000 týždňov väzenia. Vo filme je potom párkrát spomenuté, že si "odsedia" 112 rokov, avšak 5000 týždňov je okolo 95 - 96 rokov. (zanvalzans)