Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nejbláznivější banditi Divokého západu, čtyři bratři Daltoni, se rozhodnou vyloupit banku, aby udělali radost mamince. Ale není to tak jednoduché. Nejprve uprchnou z vězení a pak v Mexiku hledají kouzelné sombrero, které by jim pomohlo úspěšně dosáhnout jejich cílů... Jenže cesta je plná nástrah a Lucky Luke už jim je v patách. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (24)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Agenti nula nula je hrozná magořina, ale i přesto jsem chtěl další film těchto rádoby komiků vidět. Už jenom díky tomu příběhu. Nápad je to totiž opravdu dobrý a popravdě film samotný zlý vůbec není. Ty procenta by si podle mě zasloužit nemusel, dal bych mu klidně víc. Daltoni jsou totiž filmem věrně kopírující bratry Daltony, tak jak je znáte z pohádek o Šťastném Luckovi, naprosto přesně. Dementní, praštění, trapní ale občas ignorantsky vtipní. Možná vidět film jako malý, rád na něj v dnešní době budu vzpomínat, protože celý film je nádherně barevný, skoro jak namalovaný a hezky se na to kouká. No a popravdě občas tam jsou chvilky, které od srdce opravdu pobaví i když je to praštěné. Určitě tenhle film nijak nebudu hanit. Pobavil jsem se u něj a tím jak je blbej tvůrci vlastně dokázali to, že věrně kreslené postavy přetvořili do reálného světa, protože takoví Daltoni skutečně jsou. ()

otík 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelná magorovina, něco takového se snad ani natočit nedá. Ukecané, bez výraznějšího děje, absolutně žádný spád. Občas jsem se zasmál, to bych jinak lhal, ale spíše tomu, jak jsou ty scény trapné než vtipné. I Schweigerův Lucky Luck má do Hillovského hrdiny hooodně daleko. Zvládl jsem to na třikrát, víckrát bych si asi raději hodil mašli. Slovenský překlad "Daltonovci: Kreténi divokého západu" vystihuje pravou podstatu bratří Daltonů. Hudba: Alexandre Azaria ()

Reklama

Skejpr 

všechny recenze uživatele

Smutné. Velmi smutné. Potenciál komiksové úžedlohy zůstává zcela nevyužit. Ten tam je jemný humor a narážky. Někdo se s někým pořád hádá, oppř. něco vykřikuje. Potěší pár odkazů, především, co se hudební stránky týče. Jinajk ale bída, opravdu vtipné mometny všehovšudy dva, úsměvných, co by se pod jeden mexikánský kobouk vešlo a postava Lucky Lucka se vůbec nepovedla, nemluvě o trapném animovaném stínu, navíc kolikrát ukazujícím opačným směrem něž stín skutečný. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Tak tohle je fakt silena kokotina. Cozpak o to, podivat se na znamej pribeh z pohledu Daltonu neni blbej napad a i kdyz neni dej kdovijak promakanej, da se to prezit. Horsi je, ze vetsinu casu se hlavni ctyrka jenom silene sklebi a jejich vudce pripomina Pavla Lisku. Til Schweiger sice jako Lucky Luke spatnej neni, jenze ten tam je sympatak Terrence Hilla a tohle je jen takova karikatura. Kdyz ale pominu tyhle minusy, precejen i tady se najde sem tam nakej netrapnej vtip, hudba vykradena z hromady jinejch filmu je paradni a hodne se povedla i vizualni stranka, ktera je fakt moc pekna, akorat obcas to je drobet prepaleny s nejakejma filtrama. A pak tu je jedna brutalni akce s tezkym kulometem. Slabsi 3*. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Všechno se tady točí kolem Divokého západu a aby taky ne, když jde o westernovou parodii na kresleného Luckyho Luka, v níž vystupují bratři Daltonovi v podání dvou ve Francii oblíbených komiků Erica Judora a Ramzy Bedia. Režie slušná a scénář neměl řád, a tak to působí neorganizovaně a není to vtipné, jak by to mohlo být. Ostatně, Judor s Bediaem ani nikdy moc vtipní nebyli a nejsou to takoví ti komici, jaké Francie posílala kdysi do kin. Svést se na koni po prérii, a užít si u toho nějakou tu legraci, není špatná volba. Je třeba ocenit originalitu, s jakou se do toho tvůrci pustili. 60% ()

Galerie (15)

Zajímavosti (1)

  • Sudca odsúdi bratov Daltonovcov na 5000 týždňov väzenia. Vo filme je potom párkrát spomenuté, že si "odsedia" 112 rokov, avšak 5000 týždňov je okolo 95 - 96 rokov. (zanvalzans)

Reklama

Reklama