Jack a Sarah

Jack and Sarah

Jack a Sarah

Romantický / Komedie / Drama

Francie / Velká Británie, 1995, 104 min

Poměr herecké výkony a příběh, tak akorát na tři hvězdy. Příjemně romantické, ač dopředu velmi dobře čitelné. Hlavní hrdina v podání R.E.Granta mi přišel chvílemi zžensštilý.. a jelikož jsem o prvních 15min filmu přišel.. tím pádem o to, kdy zemřela jeho manželka.. říkal jsem si, že snad nepůjde o nějaký gay snímek :-)(11.1.2009)

• nash.

Poněkud nudný pokus o romantiku, s jedním nádherným monologem, jedním krásným miminkem, kterému to slušelo nejen s ponožkou na hlavě, a několika kouzelnými momenty. To však bohužel nestačilo vyvážit nepříliš do role padnoucího Granta, pokulhávající scénář a celkovou absenci čehokoli, co by upoutalo pozornost na delší dobu.(22.9.2010)

• hobbitko

Samostatnou hvězdu musím udělit za scénu s miminkem oblečeném do hnědého papírového sáčku, už dlouho jsem se tak nezasmála. Nicméně kromě toho nuda a klišé a laciné sentimentální útoky na diváka. Druhá půlka filmu, kde je dcerka již větší film postráda dynamiku i svěží nápady a dokoukáte to už jen kvůli tomu závěru, který po klasických peripetiích, typických pro snad všechny americké romantické komedie (o to víc překvapí v britsko-francouzské koprodukci) nakonec nevyhnutelně dokodrcá až k vám.(15.9.2008)

• Lacike

Dokonaly film pre zeny. Chlapovi zomrie manzelka a on sa z toho spamätáva. A popritom ani nevie ako sa da dokopy s pestunkou. Riskol som to len kvôli Samantha Mathis a aj ked je v tomto filme roztomila, tak ani ona mi ho nedokazala sprijemnit. Na to je ten film prilis prizemny a prvoplanovy. A pre mna totalne neznesitelny. Celkom sa divim ake vysoke hodnotenie tu ma. Asi ho hodnotili len zeny. ;-). Dobre pre nich. Vysledkom je Hallmarkovsky zensky film, ktory chlapi nerozdychaju 3/10.(2.12.2012)

Velmi příjemný film, i když od námětu jsem čekal ještě trochu víc. Krom toho, v hlavní roli si dokážu představit jiného herce než Richarda E. Granta, který se mě zde do role až tolik nehodil.. Každopádně bylo to vážně celkem hezký, film dávali ráno v TV, kdy jsem se právě vzbudil, nasnídal a nic mi nechybělo :)(9.2.2010)