Jack a Sarah

Jack and Sarah

Jack a Sarah

Romantický / Komedie / Drama

Francie / Velká Británie, 1995, 104 min

Jack při porodu ztratí svou ženu. Najednou se musí postarat o svou malou dcerku Sarah, nejdříve se o ni starali rodiče, ale těm došla z Jackem trpělivost. Po různých velkých a malých peripetiích najde chůvu. Amy se do Jacka zamiluje. Ten ale musí nejdříve pochopit, která žena je ta pravá a kterou bude mít ráda i jeho dcera. Scény s miminkem byly opravdu rozkošné. Film doplňavala muzika devadesátých let. Mile mě překvapil Ian Mckellen.(11.1.2009)

Velmi příjemný film, i když od námětu jsem čekal ještě trochu víc. Krom toho, v hlavní roli si dokážu představit jiného herce než Richarda E. Granta, který se mě zde do role až tolik nehodil.. Každopádně bylo to vážně celkem hezký, film dávali ráno v TV, kdy jsem se právě vzbudil, nasnídal a nic mi nechybělo :)(9.2.2010)

• Lacike

Dokonaly film pre zeny. Chlapovi zomrie manzelka a on sa z toho spamätáva. A popritom ani nevie ako sa da dokopy s pestunkou. Riskol som to len kvôli Samantha Mathis a aj ked je v tomto filme roztomila, tak ani ona mi ho nedokazala sprijemnit. Na to je ten film prilis prizemny a prvoplanovy. A pre mna totalne neznesitelny. Celkom sa divim ake vysoke hodnotenie tu ma. Asi ho hodnotili len zeny. ;-). Dobre pre nich. Vysledkom je Hallmarkovsky zensky film, ktory chlapi nerozdychaju 3/10.(2.12.2012)

Poměr herecké výkony a příběh, tak akorát na tři hvězdy. Příjemně romantické, ač dopředu velmi dobře čitelné. Hlavní hrdina v podání R.E.Granta mi přišel chvílemi zžensštilý.. a jelikož jsem o prvních 15min filmu přišel.. tím pádem o to, kdy zemřela jeho manželka.. říkal jsem si, že snad nepůjde o nějaký gay snímek :-)(11.1.2009)

V niektorych momentoch skor smutna drama ako komedia. Nicim neohorujuce, ale ani neurazajuce pozeranie na spletite vysporiadanie sa s babatkovskymi problemami. Menej umeli a viac naturalnejsi herci a europsky nadych len pomohli zachranit film od spadnutia do preplneneho trhu americkeho nevkusu a gycovosti.(25.12.2008)