Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Právník Richard E. Grant má úspěšnou kariéru, krásnou manželku a právě se mu narodila dcera. Jako blesk z čistého nebe ho zasáhne smrt jeho ženy... Advokát Jack se po nečekané smrti své ženy při porodu ocitne tváří v tvář roli osamělého otce. O miminko se nejprve starají jeho rodiče. Jednoho dne mu však dítě prostě přivezou a Jack objeví své otcovské city. Po řadě různých peripetií najde i chůvu. Amy sice nemá žádné zkušenosti, ale zamiluje si nejen miminko, ale i jeho otce... Jack je úspěšným londýnským právníkem, který má sice na život značné nároky, přesto je přesvědčen, že je jeho život perfektní a míří do budoucnosti tím správným směrem. Jeho kariéra je velmi úspěšná, jeho manželka Sarah je krásná, právě koupil nový velký dům a navíc si vychutnává pocity nastávajícího otce. To všechno se však tragicky změní, když Sarah při porodu zemře a Jack se musí postarat o svou novorozenou dceru, která dostala po mamince jméno Sarah. Šokovaný a žalem sklíčený Jack je nucen kvůli dítěti ovládnout svůj zármutek a najít způsob, jak skloubit své časově náročné povolání s rolí otce. Nejprve se pokouší využít nabízené pomoci své matky Margaret a tchýně Phil a přenést na ně odpovědnost za péči o malou Sarah, to se však neukáže jako nejšťastnější řešení. A tak je nutno najít hledat jiné. Objeví se v podobě sympatické a trošku potrhlé mladé Američanky Amy, která pracuje jako číšnice, a Jack se ji rozhodne přes protesty rodičů i tchyně najmout jako chůvu pro Sarah. Se zbytkem domácnosti mu má pomoci starý bezdomovec William, kterého Jack zaměstná jako sluhu. S jejich pomocí, a hlavně vlivem malé Sarah, začíná Jack pomalu měnit své názory na život i na Amy, kterou si malá velmi oblíbí. A jak plyne čas, stále více se sbližují, až se do sebe nakonec zamilují, bez ohledu na věkový rozdíl i na rozdíly ve vzdělání, kulturních tradicích i přístupu k životu. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (19)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Dokonaly film pre zeny. Chlapovi zomrie manzelka a on sa z toho spamätáva. A popritom ani nevie ako sa da dokopy s pestunkou. Riskol som to len kvôli Samantha Mathis a aj ked je v tomto filme roztomila, tak ani ona mi ho nedokazala sprijemnit. Na to je ten film prilis prizemny a prvoplanovy. A pre mna totalne neznesitelny. Celkom sa divim ake vysoke hodnotenie tu ma. Asi ho hodnotili len zeny. ;-). Dobre pre nich. Vysledkom je Hallmarkovsky zensky film, ktory chlapi nerozdychaju 3/10. ()

nash. 

všechny recenze uživatele

Poněkud nudný pokus o romantiku, s jedním nádherným monologem, jedním krásným miminkem, kterému to slušelo nejen s ponožkou na hlavě, a několika kouzelnými momenty. To však bohužel nestačilo vyvážit nepříliš do role padnoucího Granta, pokulhávající scénář a celkovou absenci čehokoli, co by upoutalo pozornost na delší dobu. ()

Reklama

hobbitko 

všechny recenze uživatele

Samostatnou hvězdu musím udělit za scénu s miminkem oblečeném do hnědého papírového sáčku, už dlouho jsem se tak nezasmála. Nicméně kromě toho nuda a klišé a laciné sentimentální útoky na diváka. Druhá půlka filmu, kde je dcerka již větší film postráda dynamiku i svěží nápady a dokoukáte to už jen kvůli tomu závěru, který po klasických peripetiích, typických pro snad všechny americké romantické komedie (o to víc překvapí v britsko-francouzské koprodukci) nakonec nevyhnutelně dokodrcá až k vám. ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

Jack při porodu ztratí svou ženu. Najednou se musí postarat o svou malou dcerku Sarah, nejdříve se o ni starali rodiče, ale těm došla z Jackem trpělivost. Po různých velkých a malých peripetiích najde chůvu. Amy se do Jacka zamiluje. Ten ale musí nejdříve pochopit, která žena je ta pravá a kterou bude mít ráda i jeho dcera. Scény s miminkem byly opravdu rozkošné. Film doplňavala muzika devadesátých let. Mile mě překvapil Ian Mckellen. ()

Handle 

všechny recenze uživatele

Velmi příjemný film, i když od námětu jsem čekal ještě trochu víc. Krom toho, v hlavní roli si dokážu představit jiného herce než Richarda E. Granta, který se mě zde do role až tolik nehodil.. Každopádně bylo to vážně celkem hezký, film dávali ráno v TV, kdy jsem se právě vzbudil, nasnídal a nic mi nechybělo :) ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama