Gangsteři z Atlantic City

Gunshy

Krimi / Drama

USA, 1998, 100 min

"Nedělej si s Quinnem starosti, má prťavý péro a to mu zničilo postoj k životu !!" ;)(24.8.2013)

• Wacoslav1

Takový nic moc neříkající krimi drama, tak na to jedno shlédnutí. Nijak extra neoslní ani neurazí.40%(23.11.2014)

vcelku průměrný film a nadprůměrná Diane Lane.(27.8.2012)

NOVA CINEMA (4:3) - Název dosti navnadil, a tak jsem čekal po delší době úctyhodnou gangsterku, navíc s mojí oblíbenkyní Diane Lane. Bohužel jako gangsterský film to moc brát nešlo. Spíše se jednalo o průměrné drama o chlapovi, který řeší životní krizi a náhoda ho zavede do světa zločinu, ve kterém se zaplete s cizí ženou. Kdyby se to v češtině jmenovalo jinak, myslím, že by to diváci přivítali lépe. Takhle je název opravdu zavádějící. (Ostatně slovo "Gunshy" - co to vlastně v překladu znamená?) Sice si Nova neodpustila 3 reklamy, ale naštěstí byly poměrně krátké, a tak jsem ty 2 hodiny přečkal. Po filmu ale s největší pravděpodobností již nesáhnu. 60%(3.1.2013)

• blackJag

Film, který Diane Laneové nestál za to, aby v něm ukázala kozy - oprávněně. Špatně napsaný, ledabyle zahraný (Petersen si se svou rolí vůbec neví rady) a rutinně natočený. Zbytečnost, která se hodí leda jako výstelka do televizního vysílání (v popůlnočním pásmu, kdy běžný divák dávno prdí do peřin). II Scénář: Larry Gross. 40%(4.1.2013)