Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Spisovatel Jake po rozchodu se svou přítelkyní odjíždí do Atlantic City, kde ho čeká osudové setkání s gangsterem Frankiem a jeho krásnou přítelkyní Melissou. Netrvá dlouho a Jake se do Melissy zamiluje. Úmyslně si podřeže ruku, aby se dostal do nemocnice, kde žena pracuje jako zdravotní sestra. Frankie si Jakea oblíbí a rozhodne se mu podat pomocnou ruku, aby se zase postavil na vlastní nohy. Začne ho zasvěcovat do života gangstera a na oplátku chce, aby mu poskytl určité vzdělání v literárním umění. Po jedné loupežné akci se však gangsteři mezi sebou pohádají a při přestřelce Frankie zabije kromě Jake všechny členy gangu. Frankie je zraněn a nyní mu na oplátku Jake zachraňuje život. Nechá se zatknout a je odsouzen do vězení za spolupráci na loupežném přepadení. Frankie s Melissou utíkají do Mexika... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (10)

Marsik 

všechny recenze uživatele

NOVA CINEMA (4:3) - Název dosti navnadil, a tak jsem čekal po delší době úctyhodnou gangsterku, navíc s mojí oblíbenkyní Diane Lane. Bohužel jako gangsterský film to moc brát nešlo. Spíše se jednalo o průměrné drama o chlapovi, který řeší životní krizi a náhoda ho zavede do světa zločinu, ve kterém se zaplete s cizí ženou. Kdyby se to v češtině jmenovalo jinak, myslím, že by to diváci přivítali lépe. Takhle je název opravdu zavádějící. (Ostatně slovo "Gunshy" - co to vlastně v překladu znamená?) Sice si Nova neodpustila 3 reklamy, ale naštěstí byly poměrně krátké, a tak jsem ty 2 hodiny přečkal. Po filmu ale s největší pravděpodobností již nesáhnu. 60% ()

blackJag 

všechny recenze uživatele

Film, který Diane Laneové nestál za to, aby v něm ukázala kozy - oprávněně. Špatně napsaný, ledabyle zahraný (Petersen si se svou rolí vůbec neví rady) a rutinně natočený. Zbytečnost, která se hodí leda jako výstelka do televizního vysílání (v popůlnočním pásmu, kdy běžný divák dávno prdí do peřin). II Scénář: Larry Gross. 40% ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama