Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Jason s Amandou zjišťují, jak schránka funguje, a navštěvují alternativní verze svých životů. Jason číslo dvě zahajuje výcvik potenciálního investora. (Apple TV+)

Recenze (4)

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Silné dramatické scény úvodu epizody, dávají zapomenout na ten nefunkčni rámec a logické faily. Crouch umí hrábnout hluboko a vypudit z diváka emoce. Ta vata, dialogy a vykreslení vztahů, to mu jde výborně. Kdyby spolupracoval s nějakým scifíkem, mohla to být pecka ve všech ohledech. ()

Reklama

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Přijde mi to jako jedna vycpávková scéna (a debilní) za druhou. Logika a pud sebezáchovy #1 nula. Idiot mohl rozšířit nemoc, nebo broučky všude kam se ještě podívá a on to neřeší. Razantní je také nárůst žvanících částí vo hovně. Okolo #2 je to o dost zajímavější. ()

Ahsoka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pútavé dobrodružstvo, ktoré eskaluje a každou epizódou ma vťahuje viac a neviem sa dočkať tej ďalšej. Jednoznačne sa v tejto časti viacej venujeme skúmaniu multivesmíru ako rozprávaniu príbehu v pôvodnom svete. Ale i to málo, čo bolo, stačí k naškrtnutu stupajúceho vzťahového napätia. Trošku si nie som istá odbočky k Blair z hľadiska významu voči celku, ale uvidíme. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama