Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Svět Dessenových se hroutí. (Apple TV+)

Recenze (6)

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mezi gradací filmového a seriálového zakončení je většinou ten rozdíl, že ta úplně poslední epizoda je spíš takové cigárko po sexu, nebo cosi jako přátelské rozloučení s divákem...potitulková scéna s pozvánkou na další řadu. Nicméně tady po minulé epce zůstávala spousta věcí k dořešení. Co se všemi Jasony, kteří se nakumulovali v jednom světě? Rozhodně zbývalo co dovyprávět. Přesto se polovina stopáže nesla právě v duchu potitulkové scény. Takže už jsem se obával nejhoršího...tvůrci příjdou s nějakým uspěchaně radikálním a ne moc chytrým řešením, nebo si to nechají na další řadu. Naštěstí jsem se mýlil a Jasonův příběh je ukončený k mé plné spokojenosti. Crouch se nakonec ukázal jako velmi schopný chlapík, protože si s koncem poradil velmi dobře. Ten konec bych mohl dát do uvozovek, protože je zřejmé, že se dočkáme minimálně jedné další řady. Trochu doufám, že tentokrát nechají Jasona i s rodinou napokoji a příběh se bude motat kolem Ryana a Amandy...Alice Braga i Jimmi Simpson jsou skvělí herci, kteří by pokračování rozhodně utáhli. Za mě nakonec velká spokojenost. PS: trpělivost se vyplatila, to týdenní čekání by mě speciálně v druhé polovině seriálu, pěkně štvalo. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pokud si nějaká epizoda zaslouží plný počet, tak tahle. Karty jsou na stole a (upřímně) impres slabší ukecané momenty děj jede smysluplně dopředu a epizoda/seriál končí jediným logickým způsobem jakým vůbec mohl končit. Jediné co mi nedává smysl je rozhovor: - “Znáte mě?” - “Ne, ale ale hledal jsem vás.” Jediný smysl proč hledat je, že může mít ampulku a aplikátor… otázka je jak by on mohl vědět, že v jeho realitě někdo takový vůbec je (a jaká je šance, že se zrovna #2 trefil do té samé)? ()

Ahsoka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V tejto epizóde je citeľné, že vrchol sa už odohral v epizóde predchádzajúcej. Gradácia napätia teda v konečnom dôsledku nebola taká, ako bolo doteraz zvykom, čo je vlastne samo o sebe prekvapenie, ktoré som nečakala. Čiastočne otvorený koniec pre možné pokračovanie naškrtnutý, ale vôbec by mi nevadilo, keby aj nebol. Bravo ! Tlieskam! I keď s o trošičku menším nadšením ako pri E8. ()

erpe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A tak nakonec to nebylo tak špatný. Ze začátku jsem se nudou málem ukousal, ale pak se to slušně rozjelo. Jestli mi Joel do té role sednul nevím doteď. Někdy mě ty jeho vykulený výrazy a kraví kukuč štvaly, ale koneckonců nevím, jak by se to dalo zahrát jinak. Roztříštěnost Jasonů byla odvážná příběhová linka, ale zakončili to slušně (a do jisté míry uvěřitelně) a navíc si ještě nechali otevřených několik dvířek...možná vrat. Jsem rád, že se to nezvrhlo v nějaký fantasmagorický fyzikální bejkárny, ale udrželo se to v rámci jisté uvěřitelnosti, aniž by se to zbytečně rozpitvávalo. Pokud nepadne měna, jsem si jistej, že druhá sezona nás nemine. V té ovšem očekávám zvýšenej průtok postav a děj tak divnej, že to nebude k rozeznání od Alenky v Říši divů. Takže dopředu se na druhou sezonu těším, i když ji budu určitě nenávidět. Jsem rád, že tohle dílo vzniklo. Knihu jsem nečet a číst ji nehodlám :-) ()

Dawe2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pro mě to nakonec pokazili a pokud bude nějaká další série, už jí vidět nemusím. Poslední díl je jeden z nejhorších. Skoro zbytečný, nereálný a trapný. Když to teď nedokázali nějak ukončit, už je mi asi jedno, co bude dál. ()

PetrDuda 

všechny recenze uživatele

Vrchol toho všeho byl někde mezi dílem 6 až 8. I tak je tento poslední díl skvělý, i když to, jak to dopadne, je vlastně zřejmé a jakákoliv jiná zápletka by tomu jen uškodila. Jsem rád, že tady tvůrci nikde zbytečně netlačili na pilu, dopadlo to hezky a plynule tak, jak by člověk čekal. ()

Reklama

Reklama