Už uplynula i poměrně dlouhá doba, co se tihle pánové rozvedli, nebo byli rozvedeni a každý se s tím pasuje, jak jen to nejlépe umí. Někdo využívá svobody, jiný to není schopný rozdýchat, ten třetí by tu svoji zpátky asi ani nechtěl, ale zato mu chybí děti a nelíbí se mu nový amant exmanželky. Film si na nic nehraje, není to typ komedie, u které se budete válet na zemi, ale tón vyprávění je lehký a svižný a určitě si přinejmenším odpočinete.(28.8.2011)

• Vikki

Praktická ukázka feministického hyenizmu, kterým je amerika prošpikovaná. V USA už nejsou chlapi, kdyby tam byli tak se tam nerozroste ten agresivní úchylný feminizmus kde stále jsou špatní jen chlapci a muži , ženy at udělají sebevětší kurvárnu tak jsou svaté...... rovnoprávnost a práva můžů tam už neexistují stejně jako v německu.(25.12.2015)

*MACDO TATO* V McDonalde sa nie len priberajú kilogramy, ale aj preberajú deti. Tieto reštaurácie rýchleho občerstvenia predstavujú neutrálnu pôdu, kde si rozvedení rodičia odovzdávajú na víkend svoje deti. A práve tento "typ" ľudí je stredobodom pozornosti filmu. Každý z hlavnej trojice mužských protagonistov má niekoľko detí a jednu exmanželku; jeden tú svoju nenávidí, druhý toleruje a tretiemu je ukradnutá. Je to najmä film o vzťahoch a špecifických situáciách rozvedených, ktoré treba neustále riešiť. Film obsahuje vysoko pozitívny náboj a jeho nevtieravý humor vám dodá energiu. Je to jednoducho taká príjemná komédia pre dospelých. Verdikt v 1 vete: Film, ktorému chýba obsadenie zvučnejších mien, ale kvalitou presahuje mnohé nevýrazné kino hity podobného razenia. [Percentuálne vyjadrenie rozvodov vo svete.] 24.07.11(24.7.2011)

Trochu mi to pripomenulo osemdesiatkovu klasiku Parenthood, v ktorej sme sledovali trampoty manzelskych parov pri vychove deti. V tomto filme sledujeme trampoty pri vychove deti u rozvedenych parov. Cele to sledujeme z pohladu troch muzov. Paul Reiser svoju exmanzelku stale miluje. Randy Quaid je na exmanzelku nasraty, lebo ho obrala o majetok a Matthew Modine je nenapravitelny kurevnik. Je to hviezdne obsadene a vsetci predvadzaju kvalitne vykony. Najviac ma potesil Randy Quaid v celkom serioznej ulohe. Prva polovica filmu je perfektna a postavy mi sadli natolko, ze som bol zvedavy ako sa to cele skonci. Lenze v druhej sa viac pritlacilo na komedialnu stranku a zacali sa diat trichu prehnane veci. Takisto dokonaly happyend pôsobi dost vykonstruovane. Takze po pociatocnom nadseni ma druha polovica filmu sklamala a vysledkom je len mierny nadpriemer. 6/10.(8.10.2017)

• dobytek

Když už uděláte tu blbost, že se oženíte, tak aspoň používejte kondomy, protože potom nebudete muset posílat bejvalý manželce prachy, který stejně bude utrácet její novej nabiječ. A taky si nebudete muset brát o víkendech k sobě svoje dětičky, který vás nesnášej. Komedie to moc vtipná neni a navíc jsem fakt alergickej na takový ty "vtipy" typu roztomiloučká dceruška hodí šavli na svýho tatínka. Za zmínku stojí akorát Janeane Garofalo, která tady opět hrála další totálně divnou a asociální postavu.(23.2.2013)

• - Natáčení filmu probíhalo v Kalifornii. (Terva)