Hledání vidiny

Vision Quest

Crazy for You

Drama / Romantický / Sportovní

USA, 1985, 105 min

Taková nikoli vyhrocená romance, prostě příběh o tom, jak chce kluk něco dokázat v řecko-římském zápase a do toho se ještě zamiluje do holky, která se ze začátku jeví jako hodně nepřístupná. Tak nějak hezky to plyne, až jsem si uvědomil, že se mi snímek vlastně zamlouvá. Herci mi tu sedli asi všichni.(13.2.2018)

Taková ta typická sportovní love story, tentokrát z prostředí řecko římského zápasu. Cesta mladého ušáka, za vysněnou porážkou žíněnkového lamželeza, která ovšem vede přes náročné snižování váhy, až na tu správnou váhovou kategorii. A aby to nebylo tak jednoduché, tak na scénu nastupuje mladá a krásná dívka a ještě mladší panic najednou neví, kde mu hlava stojí...a kdyby jen hlava. Celé tomu dává korunku Madonna a její slaďáky, takže o testosteron určitě nouze není. Sportovního tématu, je tady i tak, více než dost :-)(4.3.2016)

• Martin741

Nudna americka planoba, zabudnutiahodna vec . 25 %(21.5.2019)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $12,993,175Tržby Celosvetovo $-(1.5.2010)

Hmmm, Booker Dewitt (BioShock: Infinity) měl v určitých situacích taky problémy s krvácením z nosu!(10.4.2016)

• - Klipy ke Crazy For You (1985) a Gambler (1985) doplnily logicky záběry z filmu. (NinadeL)

• - Madonna ve filmu coby barová zpěvačka představila dva své hity - Crazy For You a Gambler. Kromě nich měla zpívat původně i Lies In Your Eyes a Warning Signs, ale ty nakonec nezazněly. (hippyman)