Nemuzu dat vic nez 3+. S Ann Sheridan jsem se pro tentokrat nezkamaradil zas az tak moc, a celkove ladeni pribehu mi prislo ponekud naivni. Tj. pribeh lekare, ktery udela radu nesmyslnych rozhodnuti za sebou (zrejmne pod vlivem emoci :-)), az skonci spatne...trosku podobne filmum jako je napr. Quicksand, nicmene u automechanika mi prisla ta cesta dolu pochopitelnejsi nez u lekare - chirurga...Nicmene film to spatny vubec neni a pokud vyjde na DVD, v me sbirce chybet nebude...(2.3.2009)

Upjatý a nudný doktor, který žije nudným a spokojeným rodinným životem, kde se všechno řídí podle přesných časových rozvrhů se spustí s krásnou zpěvačkou Norou Prentiss a místo, aby se jednoduše rozvedl a vzal si jí, tak začne dělat totální hovadiny, až si totálně podělá život, i když Nora sama je hodná, milá a chápavá a k ničemu ho nenutí. ... No zkrátka a jasně mě tento příběh losera, co si všechno podělal, i když měl plno jiných alternativ, příliš nebavil.(1.1.2013)

Moc pěkný noir, který překvapí zejména zajímavým pootočením žánrových klišé - např. ženská hrdinka by ve většině noirů byla pěkná mrcha (což zde rozhodně není) a hlavní hrdina si svůj pád způsobuje úplně sám a jen díky své neschopnosti stavět se k problémům čelem.(1.1.2009)