poster

Vítr

 • anglický

  Wind

 • slovenský

  Vietor

Akční / Drama / Sportovní

USA, 1992, 126 min

Komentáře uživatelů k filmu (7)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $5,519,569Tržby Celosvetovo $-(16.5.2010)

 • Terva
  ***

  Napínavý příběh o větru, moři a jachtách. Nadšené soupeření, závody, radostná zimnice vítězství - a láska. Jen jedna věc je lepší než vítězství… Prohrát… a potom znovu zvítězit!(31.5.2011)

 • kaylin
  ***

  Skvěle vybraní herci, mezi nimiž ale nefunguje chemie. Ale snímek "vítr" nestojí na romanci, která je nakonec celkem zabitá a skoro zbytečná, stojí na tom, jak skvěle jsou nasnímány ty závody na moři a ty jsou nasnímány skutečně parádně. Je to dechberoucí, skoro by stačilo, kdyby to bylo jen o těch závodech.(14.2.2018)

 • blackJag
  ***

  Průběhem standardní sportovně laděné drama, vymezující se oproti jiným v tom, že tu "chybí" motivační patetické proslovy (a také tím, že moc filmů o jachtaření není). Civilní materiál snímku nemá nijak zvláštní uchopení (chybí mu lepší skladba a střih), záběry na jachtách už jsou jiného formátu (Modinemu bych snad i věřil, že při natáčení věděl, co dělá). V titulcích mě překvapilo jméno u autora hudby, podle toho, co jsem slyšel bych si místo Poledourise tipl Vangelise :-) 60%(11.9.2012)

 • papaguy
  ***

  Tématem filmu jsou jachty, romantika, oceán, fair-play a "krovka" - plachty, při jejížmž designu se hlavní hrdinka inspirovala hmyzí říší - kolem které se točí velká část děje. Zajímalo by mě, jestli se dá v konstrukci plachet opravdu objevit ještě něco novéhol, anebo byla krovka jenom scénáristova fantasie...(2.5.2013)

 • eredin
  ****

  Moře a plachetnice mám rád a tohle byla snad první VHS co sme měli doma :) Skvěle natočené závodní scény s perfektní hudbou a simpatická Jennifer Grey.(23.8.2006)

 • maart
  ***

  Tento film som videl niekoľko krát. Ale hlavne kôli prostrediu (more, vietor, jachty). Pravdou však je, že pri pozeraní na DVD som som si pozeral už len tie scény v ktorých bolo na čo pozerať. Takže ak máte radi vodné športy vrelo doporučujem ale ak chcete pozerať romantický film pozrite si niečo iné.(13.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace